Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalinės Italijoje skyrė popiežiui „flešmobą“

Šaltinis: 15min
0
A A

Italijos Rebibbia moterų kalėjimo kalinės parengė šokių „flešmobą“, kurį nusprendė skirti popiežiui, įkvėptos minties, kad „šis popiežius priklauso visiems“.

Tokia kūrybinė idėja kalėjimo kolektyvui kilo neatsitiktinai. Šiame kalėjime, bausmę atlieka 50 tautybių, skirtingų tikėjimų, šalių ir žemynų, atstovės. Savo akcija jos nusprendė parodyti „harmonijos įvairovėje", kuri yra dažnai sutinkama popiežiaus Pranciškaus kalbose, galimybę.

Pontifikui skirtas „flešmobas“ – pirmasis Italijos kalėjimų istorijoje. Tikrai nuoširdus moterų iš Europos, Azijos, Afrikos ir Amerikos atliktas pasirodymas pavadintas „Pop is pop“.

Tokių pasirodymų rengimas yra švietimo ir pedagoginio darbo su kaliniais programos dalis. Kalėjimo vadovybė pabrėžė socialinę ir politinę šio reginio reikšmę, nes jo dalyvės katalikės, ortodoksės, musulmonės ir ateistė – galėjo dirbti kartu viename projekte.

„Šis popiežius – visiems ir su visais“, – sakė įkalinta musulmonė. „Ačiū popiežius Pranciškui ir šiam „flešmobui“, kuris leido mums smagiai praleisti dvi valandas“, – pridūrė kita kalinė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min