Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 3d. 17:25

Kanadiečių pora atgavo bažnyčioje pamestą laimingą loterijos bilietą

Hakeemas ir Abiola Nosiru
Loterijos organizatorių nuotr. / Hakeemas ir Abiola Nosiru

Kanadiečių pora pusę metų sukosi tikroje emocijų karuselėje. Sausį loterijoje išlošusi 50 mln. dolerių netrukus laimingą bilietą pora pametė. Tik dabar pora atsiėmė laimėjimą. Laimingą bilietą bažnyčioje radusi moteris nusprendė jį atiduoti tikriesiems savininkams, rašo „Toronto Sun“.

Hakeemas Nosiru loterijoje „Lotto Max“ 50 mln. dolerių išlošė sausio 17 d. Tačiau likus vos vienai dienai iki tol, kol reikėjo atsiimti laimėjimą, laimingasis bilietas tiesiog prapuolė.

50 mln. dolerių vertės popierėlį H.Nasiru dėl saugumo buvo įklijavęs į savo žmonos rankinę, tačiau po apsilankymo bažnyčioje ten jo nebebuvo. Hakeemas ir jo žmona Abiola ėmėsi karšligiškų jo paieškų. Jie nuodugniai apieškojo visus namus, išvertė šiukšliadėžes, tačiau tai nedavė jokios naudos. Porai teko nuleisti rankas.

Rado ir grąžino

Tačiau nusivylimu istorija nesibaigė. Balandį parapijos narė bažnyčioje rado pamestą bilietą. Ant jo ji aptiko užrašytą adresą ir nutarė grąžinti savininkams.

Laiminga šeima pirmiausia loterijos bilietą davė policininkams. Šie patikrino, ar istorijoje nėra jokių sukčiavimo pėdsakų. Po tyrimo bilietas buvo grąžintas Hakeemui ir Abiolai.

Šį pirmadienį jie pagaliau atsiėmė ilgai lauktą laimėjimą. Pora ketina laimėtus pinigus išleisti kelionėms ir padalinti artimiesiems.

Viešai padėkojo

Abiola neslėpė, kad praradusi laimingą bilietą patyrė sukrėtimą.

„Negalėjau užmigti. Net negalėjau valgyti. Buvau palūžusi, – ašaras tramdydama pasakojo moteris.

Kol kas pora nesugalvojo kaip atsidėkos moteriai, radusiai ir grąžinusiai laimingą bilietą. Kol kas pora jai tik viešai padėkojo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min