Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 11d. 15:17

Kanados kariškis prisipažino įvykdęs sunkių nusikaltimų ir 40 „įsilaužimų dėl apatinių baltinių“

Vyras žvejojo moteriškus apatinius.
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Vyras žvejojo moteriškus apatinius.

Vienos iš svarbiausių Kanados oro pajėgų bazių vadas, kuriam buvo pateikti kaltinimai dėl dviejų moterų nužudymo ir lytinio smurto prieš dvi kitas, prisipažino įvykdęs šiuos nusikaltimus ir dar daugiau nei 40 „įsilaužimų dėl apatinių baltinių“, trečiadienį pranešė vienas vietos dienraštis.

Laikraštis „The Globe and Mail“, remdamasis neįvardytais šaltiniais, rašo, kad pulkininkas Russellas Williamsas, kuris buvo suimtas praeitą sekmadienį, pateikė policijai ilgą ir išsamų pareiškimą apie savo įsilaužimus į moterų namus iš seksualinių paskatų.

Taip pat pranešama, kad kariškis nurodė detektyvams, jog naujausios aukos lavoną paslėpė miške netoli savo namų Tvido miestelyje, esančiame Ontarijo apygardoje. Dėl pranešimo naujienų agentūra AFP kriepėsi į policiją, tačiau pareigūnai atsisakė kalbėti apie įkalčius, surinktus tiriant šią bylą.

Pasak „The Globe and Mail“, pulkininkas savo parodymus policijai davė taip, „tarsi tvarkytų verslo reikalus“.

46 metų R.Williamso karjera Kanados ginkluotosiose pajėgose truko 22 metus. Kariškis buvo suimtas dėl vienos 27-metės dingimo ir mirties. Paskutinė žinia iš tos moters buvo gauta sausio 28 dieną, kai ji draugei pasiuntė SMS, neva saugiai grįžo namo.

Be to, R.Williamsui pateikti kaltinimai dėl jo vadovaujamoje Trentono oro pajėgų bazėje dirbusios vienos kapralės nužudymo praeitų metų lapkritį, taip pat dėl dviejų įsilaužimų į namus praeitų metų rugsėjį ir juose gyvenusių dviejų moterų laisvės suvaržymo bei lytinio smurto.

Kariškis buvo suimtas dėl vienos 27-metės dingimo ir mirties. Paskutinė žinia iš tos moters buvo gauta sausio 28 dieną, kai ji draugei pasiuntė SMS, neva saugiai grįžo namo.Policija žurnalistams sakė, kad R.Williamsą susekti padėjo brezentas, kuris vasario 4 dienos pavakarę rastas prie greitkelio netoli paskutinės aukos namų.

Pasak vietos žiniasklaidos, policija nustatė, kad nusikaltimo vietoje rastos automobilio vėžės sniege atitinka R.Williamso visureigio padangų raštą.

„The Globe and Mail“ rašo, kad pulkininkas, kuris labai mėgo fotografuoti, aukas išrengdavo, surišdavo lipniąja juosta, ant galvos užmaukšlindavo pagalvių užvalkalą, pririšdavo prie kėdžių ir fotografuodavo nuogas.

Nurodoma, kad kaukėtas įsibrovėlis imdavosi visų atsargumo priemonių: ant grindų patiesdavo paklodžių arba antklodžių, o prieš išeidamas kruopščiai pašalindavo visus savo pėdsakus. Nusikaltimo vietose jis taip pat grobdavo moterų apatinius baltinius ir kitus intymius „suvenyrus“, rašo dienraštis.

Pasak „The Globe and Mail“, šiuo metu policija tikrina kariškio kompiuterį, kuriame tikimasi rasti daug įkalčių.

Ontarijo provincijos policijos seržantė Kristine Rae antradienį sakė, kad policija taip pat tikrina, ar R.Williamsas nėra susijęs su Trentono bazėje, esančioje už 170 kilometrų į rytus nuo Toronto, 2001 metais įvykdytu vienos 19-metės išžaginimu ir nužudymu.

R.Williamsas, kuris yra vedęs, kurį laiką pilotavo verslo klasės lėktuvą „CC–144 Challenger“. Šiuo orlaiviu naudojasi Kanados generalinis gubernatorius ir premjeras, taip pat su vizitais atvykstantys Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos nariai. Jis ilgiau nei metus vadovavo Trentono bazėje dislokuotai Kanados oro pajėgų 437-ajai eskadrilei.

Nuo 2005 metų gruodžio iki 2006 metų birželio R.Williamsas vadovavo įslaptintai Kanados pajėgų logistikos bazei „Camp Mirage“. Kanados Vyriausybė ir kariškiai oficialiai nepripažįsta, kad ši bazė apskritai yra, tačiau pranešama, jog ji įkurta netoli Dubajaus. 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min