Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas kaltas dėl alytiškės mirties ligoninėje?

Ligoninėje
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Ligoninėje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Alytaus apskrities ligoninėje 26-erių Tomai Pangonienei turėjo būti atlikta visiškai nesudėtinga procedūra, po kurios jauna moteris pagaliau tikėjosi susilaukti vaikų. Regis, šį kartą viskas turėjo pavykti. Tačiau jau netrukus Tomos gyvybė užgeso. Kai to mažiausiai tikėjosi tiek artimieji, tiek patys medikai.

„Aš žinau, kas kaltas dėl mano žmonos mirties. Ir aš kovosiu, kol kaltininkai bus nubausti“, – jau kitą dieną po baisaus įvykio paskambinęs „Abipus sienos“ žurnalistams sakė sielvartaujantis našlys.

Teisybės paieškos klaidžiuose Alytaus ligoninės koridoriuose. Jaunos žmonos netekęs Rolandas nusiteikęs ryžtingai. Jo nesustabdo ir tai, kad administracijai – nedarbo diena. Pagaliau ligoninės vadovą pavyksta rasti jo kabinete, o vėliau čia pasirodo ir Tomos gydytoja.

„Tai yra Dievo spjūvis daktarams į veidą“, – žodžiai, kurie nuskambėjo iš gydytojos Birutės Maciulevičienės lūpų. Žodžiai, ištarti akis į akį susidūrus su žmonos netekusiu jaunu vyru.

Tąkart Rolando prašymo leisti pasimatyti su mirštančia Toma Alytaus medikai neišgirdo. Kodėl? Pritrūko žmogiškos šilumos? O gal medikai tiesiog visais įmanomais būdais stengėsi slėpti savo padarytas klaidas? Beprasmiška jaunos moters mirtis privertė suabejoti ne vieną, ar teisingai elgiamės patikėdami kai kuriems žmonėms su baltais chalatais savo sveikatą ir gyvybę.

Rolandas Pangonis jau kreipėsi į prokuratūrą, prašydamas įvertinti Tomą operavusių gydytojų darbą. Jis tikisi, kad prokurorai atsižvelgs į tai, kad panašiomis aplinkybėmis dėl tų pačių vietos medikų padarytų klaidų nukentėjo dar kelios alytiškių šeimos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min