Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 3d. 11:53

Kaune atidaryta besmegenių paroda

Prekybos ir paslaugų centre „Molas“ pasitinka išradingų vaikų sukurti besmegeniai. 2015 m. vasario 03 d.
PC "Molas" nuotr. / Prekybos ir paslaugų centre „Molas“ pasitinka išradingų vaikų sukurti besmegeniai. 2015 m. vasario 03 d.

Į prekybos ir paslaugų centrą „Molas“ užsukusius kauniečius pasitinka išradingų vaikų sukurti besmegeniai. Žinoma, jie pagaminti ne iš sniego, o iš kitokių medžiagų, todėl grožėtis mažųjų kauniečių išmone parodos lankytojai gali nepriklausomai nuo oro sąlygų.

„Kasmet pakviečiame darželių auklėtinius sukurti darbelių žiemos tematika, o po to jie eksponuojami prekybos centro patalpose. Kuriant darbelius skatiname vaikus naudoti antrines žaliavas – tokiu būdu jie susipažįsta su poreikiu tausoti aplinką“, – sako PPC „Molas“ vadovė Rasa Vileikytė.

Kuriant besmegenius vaikams išradingumo netrūko – buvo panaudotos tuščios kartoninės dėžės, vienkartiniai puodeliai, popieriaus ir medžiagų atraižos. Mažiesiems kauniečiams kartu su savo auklėtojomis pavyko sukurti per 40 gerą nuotaiką spinduliuojančių besmegenių.

Daugelį jų kūrėjai papuošė šalikėliais  ir žieminėmis ar kalėdinėmis kepurėmis, bet yra ir elegantiškų, pasidabinusių cilindrais bei peteliškėmis ar kitais neeiliniais aksesuarais.
Greta eksponuojamos ir nuotraukos, kuriose įamžinti žiemos malonumais besidžiaugiantys darželinukai.

Paroda tęsis iki vasario 28 d., o vasario 11 d., 11 val. joje dalyvaujančių ugdymo įstaigų vaikai surengs specialius pasirodymus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min