Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 18d. 10:18

Kauniečiams – nemokamos meilės kalbos paskaitos

Lietuvoje gyvenantis italas Stefano M. Lanza
Lietuvoje gyvenantis italas Stefano M. Lanza

Kauniečiai ir vėl galės nemokamai pramokti meilės kalbos – Lietuvoje gyvenantis italas Stefano M. Lanza kviečia į nemokamas interaktyvias italų kalbos paskaitas visuomenei.

Paskaitos vyks rugsėjo 23 ir 25 dieną Vytauto Didžiojo universitete. Užsiėmimai, kuriuos ves VDU Užsienio kalbų instituto italų kalbos dėstytojas S. M. Lanza, skirti jau mokyklose, gimnazijose ir universitetuose nebesimokantiems asmenims, norintiems susipažinti su šia kalba, šiek tiek jos pramokti ir sužinoti daugiau apie įvairius kalbinius aspektus.

„Tai bus „kalbos ragavimo“ paskaita, kurios dalyviai sužinos įvairius italų kalbos niuansus: kaip tarti ir skaityti, kokios frazės tinkamos kasdieniam bendravimui ir praktikai, taip pat sužinos apie pačią Italiją, supras itališką gyvenimo būdą, gyventojų mentalitetą, susipažins su italų kalba reiškiamomis emocijomis, kalbos mokymosi principais ir ryšiais su lietuvių kalba“, – paskaitą pristatė dėstytojas S. M. Lanza.

Tai bus „kalbos ragavimo“ paskaita, kurios dalyviai sužinos įvairius italų kalbos niuansus.

Jau trylika metų Lietuvoje gyvenantis italas Vytauto Didžiojo universitete dėsto savo gimtąją kalbą, kaip ir dauguma VDU Užsienio kalbų instituto dėstytojų. Šis kursus organizuojantis institutas yra modernus plačiausią užsienio kalbų spektrą Lietuvoje siūlantis akademinis kalbų centras. Instituto dėka visų universiteto fakultetų studentai gali mokytis vieną ar kelias iš siūlomų 30 modernių ir klasikinių kalbų.

Pirmoji italų kalbos paskaita visuomenei vyks rugsėjo 23 d., antradienį, 17 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio 52–601). Rugsėjo 25-ąją ten pat vyks pirmosios paskaitos kartojimas, todėl registruojantis reikėtų išsirinkti vieną patogiausią dieną. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min