Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 12d. 17:31

Ketvirtasis roko vakarėlių „Liverpool“ gimtadienis jau šį savaitgalį

Roko vakarėlis „Liverpool“
Organizatorių nuotr. / Roko vakarėlis „Liverpool“

Balandžio 15 ir 16 dienomis Vilniuje ir Kaune alternative / indie / rock / britpop muzikos idėjų vystytojai „Liverpool“ švęs savo judėjimo ketverių metų gimtadienį. Į daugelį klubų nebesutelpantys „Liverpool“ vakarėliai šįkart vyks erdviose vietose – „Lofte“ Vilniuje ir „Sienoje“ Kaune.

Šį savaitgalį Lietuvos didžiuosiuose miestuose bus triukšmingai švenčiamas „Liverpool“ ketverių metų gimtadienis, kurį lydės ne tik tradiciniai „Liverpool“  vakarėliai, bet ir septynių grupių gyvo garso pasirodymai. Menų fabrike „Loftas“ gros „Chairs and Tables“, Markas Palubenka, energingieji „Freaks on floor“ ir Lietuvos indie scenos senbuviai „Flamingo“. Kitą dieną „Liverpool“ kelsis į Kauną su penkiomis grupėmis, tarp jų „The moon band, „Baltasis kiras“ ir jaunieji „The independent“, kurie jau spėjo savo jėgas išbandyti nacionaliniuose konkursuose. Po koncertų – „Liverpool“ vakarėliai su geriausiomis alternative / indie / rock / britpop dainomis.

„Nesame tik šiaip vakarėlių ciklas. „Liverpool“  yra atviras ir savanoriškumo principu veikiantis judėjimas, realizuojantis alternative / indie / rock / britpop muzikos plėtros idėjas ir palaikantis atlikėjų bei klausytojų iniciatyvas“, – pasakojo „Liverpool“ sumanytojai L.Zibolis ir E.Taroza.

Per ketverius veiklos metus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose „Liverpool“ surengė daugiau nei 50 įvairių renginių: roko muzikos vakarėlių, koncertų, bendruomenės konferencijų, akustinių gitarų stovyklų. Koncertuose grojo daugiau nei 20 grupių, per tą laiką išleista net 26 roko muzikai skirti „Liverpool“ laikraščio numeriai. Visa tai įgyvendinta bendruomenės narių entuziazmo dėka, be rėmėjų pagalbos.

„Norime, kad Lietuvoje būtų daugiau jaunų žmonių, grojančių gitaromis, geresnė talentų atranka, daugiau originalių erdvių ir renginių roko muzikai, geresnė informacijos ir muzikos įrašų sklaida“, – apie ateities planus kalbėjo E. Taroza.

„Liverpool“ propaguojamos muzikos mylėtojai linksmintis galės jau šį penktadienį, balandžio 15 d. Vilniuje, menų fabrike „Loftas“, ir šeštadienį, balandžio 16 d., Kauno klube „Siena“.
 

Temos: 1 Gimtadienis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min