Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Košmaras: Tuloje valytoja nusprendė „pažaisti daktarę“ ir be nuskausminimo mergaitei išrovė sveiką dantį

Valytoja Liudmila Korešnikova pasirengusi išrauti dantį mergaitei.
tula.rodgor.ru nuotr. / Valytoja Liudmila Korešnikova pasirengusi išrauti dantį mergaitei.
Šaltinis: 15min
0
A A

Tulos miesto Rusijoje teisėsaugos pareigūnai iškėlė baudžiamąją bylą stomatologijos poliklinikos valytojai, kuri, apsimetusi gydytoja, be nuskausminimo išrovė sveiką dantį devynerių metų mergaitei, praneša Rusijos naujienų agentūra „RIA Novosti“.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad vasario 2-ąją Tulos gyventoja kreipėsi į stomatologijos kliniką, įsikūrusią vienoje iš miesto vaikų poliklinikų, prašydama ištraukti jos dukrai pieninį dantį. Stomatologijos kabinete tuo metu buvo tik valytoja Liudmila Korešnikova. Mažosios pacientės motina pamanė, kad prie stalo sėdinti L.Korešnikova yra gydytoja, o valytoja kažkodėl nusprendė išmėginti stomatologo profesiją ir „pažaisti daktarę“, rašo newsru.com.

Vėliau motina taip papasakojo, kas nutiko kabinete: „Moteris apžiūrėjo mano dukrą, nuramino, kad visiškai neskaudės, ir liepė jai sėstis į paciento kėdę. Vėliau ji paėmė „šaldyklę“ ir kartelį purkštelėjo į burną. Po to, truputėlį palaukusi, ji atsinešė reples. Aš tik vėliau sužinojau, kad šita „šaldyklė“ naudojama tik tam, kad mažiau būtų jaučiamas nuskausminamųjų vaistų injekcijos į dantenas dūris, o ne dantų rovimui. Netrukus prasidėjo siaubingas kankinimas, kokius, tikriausiai, naudojo tik fašistai per karą... Dantį pavyko ištraukti tik trečiu bandymu!“

Kai mergaitė ėmė verkti, o po to ir netekti sąmonės, L.Korešnikova, prilaikydama kniumbančią jos galvytę, ėmė raminti: „Na neverk, juk neskaudėjo“. Beje, visą danties rovimo procedūrą užfiksavo kabinete įtaisyta vaizdo kamera.

Kai mergaitė ėmė verkti, o po to ir netekti sąmonės, L.Korešnikova, prilaikydama kniumbančią jos galvytę, ėmė raminti: „Na neverk, juk neskaudėjo“.Motina su mergaite pakeliui į namus užsuko pas netoliese dirbančią senelę, o toji, apžiūrėjusi mergaitės burną, pastebėjo, kad išrautas ne tas dantis. Pačiupusi siaubo apimtą ir apsiverkusią mergaitę senelė grįžo į polikliniką ir įsiveržė pas „daktarę“.

„Mano akivaizdoje L.Korešnikva paskambino vadovybei ir ėmė klausinėti, ką jai dabar daryti. Jai pasakė, kad įstatytų dantį atgal, nes jis dar gali prigyti, o po to mergaitę skubiai vežti į kitą ligoninę. Tikri dantų gydytojai, išgirdę, kas atsitiko, tik kraipė galvas. Dar kartą traukti dantį nebuvo galima, tad buvo apsiribota tik išoriniu apvalymu ir breketų uždėjimu“, – papasakojo senelė.

Be to, tyrimo metu buvo nustatyta, kad ištraukusi dantį L.Korešnikova, neturėdama tam jokių įgaliojimų, paėmė tipinį paslaugų suteikimo sutarties blanką su antspaudu ir direktorės parašu, užpildė jį, užrašė atsitiktinį numerį ir paėmė iš mergaitės motinos be jokio čekio 150 rublių.

„Nepilnametei padaryta žymi žala, pasireiškusi dideliu stresu, fizinėmis ir moralinėmis kančiomis raunant dantį. Mergaitei teko gydytis pas neuropatologą, ji prarado galimybę normaliai maitintis: iki pat šio meto, siekiant pašalinti negatyvias neteisingo danties pašalinimo procedūros pasekmes, ji priversta gydytis Tulos srities gydymo įstaigose“, rašoma vietos prokuratūros pranešime spaudai.

L.Korešnikovai už tokį poelgį gresia laisvės atėmimas iki šešių mėnesių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Stomatologas Rusija
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min