Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 7d. 08:02

Laidojimo kompanija senelės smegenis šeimai atsiuntė krepšyje

Laidojimo paslaugos
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Laidojimo paslaugos

Gedinti šeima Jungtinėse Valstijose padavė į teismą laidojimo namus, kurie jų senelės smegenis po moters mirties atsiuntė krepšyje su kitais asmeniniais daiktais.

Makabriškas siuntinio turinys buvo pastebėtas po to, kai iš krepšio, atsiųsto jiems iš laidojimo namų „DeVargas Funeral Home and Crematory“, įsikūrusio Espanjoloje, Naujosios Meksikos valstijoje, pradėjo sklisti „blogas kvapas“, praneša televizija „Sky News“ remdamasi leidiniu „Albuquerque Journal“.

Krepšys buvo paliktas per naktį vieno šeimos nario automobilyje. Kai artimieji jį atidarė, jie jame rado asmeninius velionės daiktus ir maišelį su jos pavarde bei užrašu „smegenys“.

„Nė su vieno artimojo smegenimis neturėtų būti taip elgiamasi“, – pareiškė Albukerko teisininkas Richardas Valle'as.

Smegenys vėliau buvo palaidotos kartu su moters kūnu.

Laidojimo namų savininkas Johnny DeVargas ginasi, kad incidentas įvyko ne dėl jų kaltės ir atsakomybę perkėlė kitiems laidojimo namams, įsikūrusiems Jutos valstijoje.

„Viskas, ką aš galiu pasakyti, yra tai, kad mes nepadarėme nieko netinkamo, ir tai, kad šia šeima buvo gerai pasirūpinta. Ji liko patenkinta mūsų paslaugomis“, – sakė J.DeVargas.

Moteris, kurios tapatybė teismo metu nėra atskleidžiama ir įvardijama tik inicialais, praėjusiųjų metų rugsėjį žuvo per eismo įvykį Jutos valstijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min