Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimingiausia Anglijos moteris pragyvenimui užsidirba kasdien laimėdama loterijose

Britanijos svarai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Didžiosios Britanijos svarai
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti 51-erių moteris, kenčianti nuo sunkios raumenų ligos ir sunkiai judanti, laimėjo šimtus prizų žaisdama internetinėse loterijose ir spręsdama kryžiažodžius, – praneša dailymail.co.uk.

Laimingoji Liza Denial sugebėjo prizais apsikrauti visus namus. Ji laimėjo 37 colių įstrižainės televizorių, namų kino sistemą, du „Xbox“ žaidimų kompiuterius, du „Ipod“ grotuvus, šimtus kvepalų buteliukų ir valymo reikmenų.

Buvusi banko darbuotoja yra laimėjusi ir vertingesnių prizų – atostogas penkių žvaigždučių viešbutyje Kenijoje. Žinoma, azartiška moteris sugebėjo pagerinti ir savo finansinę padėtį – televizijos žaidime „Deal or No Deal“ (Lietuvoje žaidimas „Taip arba ne“) ji laimėjo 16,500 svarų sterlingų.

Anksčiau Liza Denial dirbo banke, tačiau, kai jai išsivystė ypatingai skausminga raumenų liga fibromialgija, dėl kurios ji negali savarankiškai judėti ir dažniausiai važinėja neįgaliesiems skirta mašina, ji buvo priversta išeiti iš darbo. Tai padariusi ji pradėjo žaisti įvairiose loterijose ir nuo spalio mėnesio kiekvieną dieną laimėdavo po prizą.

„Aš pasikliauju savimi ir tikiu, kad ką nors laimėsiu, nes šiuo metu niekur nedirbu, o mano mašinėlę labai brangu išlaikyti. Nemeluosiu, kartais turiu sau įžnybti, nes negaliu patikėti, kaip man sekasi. Galbūt tai karma, nes dėl savo būklės patiriu išties daug skausmo“, – pasakoja L. Denial.

Daugelis jos laimėtų prizų tėra tik smulkmenos, pavyzdžiui, šampūnai ar valymo reikmenys, tačiau kelis kartus jai nusišypsojo laimė laimėti ir vertingesnių prizų.

Daiktus, kurių nenaudoju, dažniausiai parduodu savo draugams. Tačiau, kai laimėjau kelionę į Keniją, negalėjau patikėti savo sėkme, negana to, ten dar sutikau įžymių žmonių“, – tvirtina laimingoji moteris.  Daiktus, kurių nenaudoju, dažniausiai parduodu savo draugams. Tačiau, kai laimėjau kelionę į Keniją, negalėjau patikėti savo sėkme, negana to, ten dar sutikau įžymių žmonių.

Pats keisčiausias prizas, kurį ji laimėjo, buvo realaus dydžio iš kartono iškirptas paveikslėlis su komedianto Rickio Gervaiso personažais.

„Kai paštininkas pristatė man prizą, aš net neįsivaizdavau, ką man su juo daryti. Pripažįstu, kai kurie mano laimėti prizai yra išties keisti, tačiau kiti mano gyvenimą pavertė daug lengvesniu ir laimingesniu“, – pasakoja ji.

Liza sutiko savo dabartinę geriausią draugę Sandę Cox televizijos žaidime „Deal or No Deal“.

Aš taip pat dalyvauju įvairiuose žaidimuose ir loterijose, bet man toli gražu nesiseka taip kaip Lizai. Tame žaidime aš laimėjau išties juokingai mažai, bet Liza visada laimi daug visuose žaidimuose, kuriuos tik žaidžia. Ir ji tikrai nusipelnė tų prizų, Liza išties nuostabi moteris“, – pasakojo geriausia laimingiausios Anglijos moters draugė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min