Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 27d. 22:42

Las Vegasą užplūdo didžiuliai skėriukų būriai

Las Vegasą užplūdo didžiuliai skėrių būriai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Las Vegasą užplūdo didžiuliai skėrių būriai

Los Andželo pagrindinį prospektą šią savaitę užplūdo milžiniški į šiaurę migruojančių skėriukų būriai, gąsdinantys gyventojus ir turistus.

Socialiniuose tinkluose paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti šių į žiogus panašių vabzdžių Trimerotropis pallidipennis spiečiai, besibūriuojantys aplink ryškias neonines šviesas Las Vegaso bulvare ir tirštai nutūpę šaligatvius.

Nevados žemės ūkio departamentas nurodė, kad šią retą tiesiasparnių invaziją nulėmė neįprastai drėgna žiema ir pavasaris.

Žemės ūkio departamento entomologas Jeffas Knightas sakė, kad šie vabzdžiai daugeliui gali atrodyti bauginantys, bet iš tikrųjų jie visiškai nekenksmingi ir nepranašauja jokios pasaulio pabaigos.

„Jie neperneša jokių ligų. Jie nesikandžioja. Jie netgi nepriklauso kuriai nors rūšių, mūsų laikomų keliančiomis rūpesčių“, – penktadienį žurnalistams sakė J.Knightas.

„Jie tikriausiai nepridarys daug žalos kieme“, – pridūrė jis.

Specialistas sakė, kad šie skėriukai, kurių kūno ilgis – apie 3,8 cm, daugių daugiausiai per porą savaičių paliks Las Vegasą.

„Jie traukia tolyn, – aiškino jis. – Iš esmės jie atkeliauja, apsistoja, o vakare patraukia tolyn ir išskrenda.“

J.Knightas sakė, kad šiuos vabzdžius vilioja ultravioletinė šviesa, o geltonos arba oranžinės spalvos šviesos turėtų juos atbaidyti.

Na, o jeigu skėriukų patektų į namus, J.Knightas siūlo jų atsikratyti visiškai paprastai.

„Tiesiog pasinaudokit dulkių siurbliu“, – sakė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min