Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvai pasauliniame Bombay Sapphire konkurse atstovaus Mariaus Zavecko ir Rimo Valeikio duetas

„Evoliucija, kaip vaizduotė“
Mariaus Zavecko ir Rimo Valeikio nuotr. / „Evoliucija, kaip vaizduotė“
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuva turi savo atstovus tarptautiniame „išlaisvink savo vaizduotę“ konkurse. Po intensyvaus balsavimo ir garbingos komisijos išvadų buvo nuspręsta, jog nugalėjo dueto Mariaus Zavecko ir Rimo Valeikio kūrinys: „Evoliucija, kaip vaizduotė“.

Anot idėjos autorių, „Evoliucija – tai pasaulio vaizduotės atspindys. Gamtos fantazijos dėka joje atsirado netikėčiausių pavidalų ir jungčių. O vienas iš keisčiausių pasaulio vaizduotės darinių – žmogus, pats gebantis kurti ir fantazuoti. Kuomet gamtai reikia milijonų metų evoliucijos kelyje, žmogaus vaizduotė pajėgi sukurti naujas formas akimirksniu. Jo fantazija įsiterpia į pasaulio vaizduotės procesus ir keičia evoliuciją nenuspėjamomis kryptimis“.

Tarptautinis balsavimas prasideda kovo 16 dieną ir tęsis iki kovo 27 dienos. Čia rungsis menininkai iš 10 šalių: Albanijos, Australijos, Kanados, Danijos, Vokietijos, Airijos, Lietuvos, Rumunijos, Jungtinės Karalystės ir JAV. Unikalaus konkurso organizatoriai kviečia balsuoti už Jums labiausiai patikusią vaizduotės išraišką! Facebook fanai iš viso pasaulio turi galimybę įvertinti kiekvieną idėją ir vaizduotės originalumą:

http://apps.facebook.com/bsimagination/finalist_gallery_lt.aspx.

Pasaulinio konkurso nugalėtojas drauge su kūrybingais dizaineriais kurs kitą „3D vaizduotės projekciją“, kurią pasaulis išvys 2011 m. gegužės mėnesį. Konkurso nugalėtojui bus įteiktas 5000 svarų sterlingų prizas.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min