Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 14d. 09:33

Lietuvoje bus statomi pirmieji lego miestai

LEGO miestas
LEGO miestas

Paskutinį šios vasaros savaitgalį iš karto dviejuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Klaipėdoje – bus statomi pirmieji LEGO miestai Lietuvoje. Renginyje laukiami ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Jo kūrimą koordinuos Lietuvos LEGO gerbėjų bendruomenės, sutrumpintai vadinamos „LitLUG“ (angl. Lithuanian LEGO Users Group) nariai, kuriems Vilniuje vadovaus Tomas Čižauskas, o Klaipėdoje – Aleksandras Balbatunovas.

Anot vienų iš „LEGO City @ Lithuania“ organizatorių, visiems, kas konstruoja statinius iš LEGO kaladėlių, idėjų ir kūrybiškumo paprastai netrūksta, tad miesto statybos neturėtų tapti sudėtingu procesu.

„Reikės tik viską harmoningai sutalpinti viename plote“, – pastebėjo statybų koordinatoriai, kurių pagrindinė užduotis ir bus užtikrinti vientiso miesto sukūrimą.

Statys iškart du

Vienu metu bus statomi du LEGO miestai. Vienas Vilniaus „Akropolyje“, o kitas – Klaipėdos. Tiesa, kol kas renginio organizatoriai neatskleidžia daug detalių apie tai, kaip atrodys tie miestai, tačiau prasitarė, jog Vilniaus LEGO mieste bus oro uostas, o Klaipėdos – jūrų uostas.

„Galutinis rezultatas negali būti prognozuojamas, nes jis priklausys nuo atėjusiųjų statytojų idėjų. Ir nors mes rūpinsimės, kad būtų laikomasi tam tikrų kriterijų, tačiau dalyviams taip pat bus suteikta ir daug laisvės“, – apie būsimąjį rekordinį LEGO statinį Lietuvoje sakė Tomas ir Aleksandras.

Planuojama, kad bendras Vilniaus ir Klaipėdos „Akropoliuose“ pastatytų lietuviškų LEGO miestų plotas sieks apie 50 m² – po 25 m² kiekviename mieste.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min