Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje pirmą kartą vyks bėgimo varžybos įmonių vadovams

„CEORun“ plakatas
Organizatorių nuotr. / „CEORun“ plakatas
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Pirmą kartą Lietuvoje įmonių vadovai Boso dieną švęs bėgimo trasoje. Naujo formato bėgimo varžybos „CEOrun“ vyks spalio 16 d. Renginyje dalyvaus tiek įmonių vadovai, tiek darbuotojai. Pastarieji privalės laikytis mandagumo taisyklės – vadovo aplenkti negalima!

„CEOrun“ bėgimo trasa drieksis 6 km Neries krantine. Varžybų pradžia – spalio 16 d., 12 val.

„Mes dažnai susimąstome – ką padovanoti vadovui Boso dienos proga? Šį kartą mes siūlome jam padovanoti bėgimo registraciją ir buvimą šaunioje kompanijoje, – pasakojo „CEOrun“ organizatorė Vlada Musvydaitė. – Bosai bėgs su vardiniais numeriais, jiems specialiai pagamintais marškinėliais su jų įmonės logotipu. Ir jei kitą sekmadienį pamatysite bėgantį bosą, o iš paskos nemažą kompaniją, tai paplokite jam ir pasidžiaukite. Palaikymas bėgant yra labai svarbus.“

Šiuo renginiu organizatoriai siekia motyvuoti įmonių vadovus remti sporto ir sveikatingumo renginius bei įmonėse skatinti sveikatingumą.

Bėgime dalyvauti besirengiantis „Walmark“ generalinis direktorius Baltijos šalims Dominykas Cibulskas pasakojo, kad 6 km jam bus gera treniruotė, mat bėgti jis yra pratęs ilgesnes distancijas. Šios įmonės vadovas Bosų dienai skirto bėgimo laukia ir dėl kitų priežasčių.

„Tai turėtų būti visai įmonei smagus renginys, kuris dar taip pat propaguoja sveikatingumą, sportą, bendravimą, – pasakojo D.Cibulskas. – Mes, vadovai, tarpusavyje dažniausiai bendraujame verslo reikalais, tačiau mes labai retai susirenkame atšvęsti kokią nors progą, pabūti kartu ne darbo reikalais, tad „CEOrun“ bus labai gera šansas tą padaryti.“

Organizatorių nuotr./„CEORun“ medaliai
Organizatorių nuotr./„CEORun“ medaliai

Varžybose bus skaičiuojamas tik įmonių vadovų sugaištas laikas trasoje, tačiau palaikyti vadovus bėgdami gali ir yra kviečiami įmonių darbuotojai. Su viena sąlyga – savo boso trasoje aplenkti negalima!

Visi „CEOrun“ bėgimo įmonių vadovai bus apdovanoti išskirtiniais medaliais, kurie bus sukurti 3D spausdintuvu.

„Tokius varžybų apdovanojimus – taures ir medalius – kūriau pirmą kartą. Man buvo smalsu, tai buvo įdomi patirtis, – pasakojo 3D skulptorius Modestas Jankauskas. – Man didelė garbė, kad „CEOrun“ bėgimo dalyviai galės džiaugtis mano darbais – originaliu medaliu, o trims greičiausiems dar sukūriau ir taures.“

Taip pat renginyje dalyvavusios įmonės dovanų gaus sveikatingumo paskaitą, kurią įmonei patogiu laiku ves V.Musvydaitė.

Dalyviai, užsiregistravę iki spalio 13 dienos 24 valandos interneto svetainėje www.ceorun.lt, gaus vardinius numerius ir marškinėlius su savo įmonės logotipu.

Greičiausi trys „CEOrun“ bėgikai ir bėgikės gaus taures ir rėmėjų prizus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min