Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje prasideda vidurnakčio atletų paieška

„Puma Social Party&Play”
„Puma Social Party&Play”
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 20-oji Vilniaus naktinėtojams taps kitokiu, nei įprasta, penktadieniu – „Puma Social Club“ atveria duris menų fabrike „Loftas”. Tik tą vienintelę naktį čia vyks tarptautinis „Puma Social Party&Play” vakarėlis.

Kas nenorėtų tapti legenda ir būti įrašytas į istoriją už į savo šalį parvežtas pergales? Tačiau nuo kada sportas tapo toks rimtas? Nuo kada, norint būti atletu, reikia aukoti savo gyvenimą? Tokios minties laikosi „Puma Social” vakarėlių organizatoriai didžiausiuose pasaulio miestuose ir Lietuvoje į šį renginį kviečia visus vidurnakčio atletus.


Vakarėlio metu 12 spalvingų ir linksmų draugų komandų savo sportinius sugebėjimus bei azartą pasitikrins stalo futbolo, stalo teniso bei dartų rungtyse. Varžybų nugalėtojai rytą pasitiks su ypatingu prizu – legendiniais „Puma Suede” bateliais. Registruotis komandos gali iki gegužės 17 dienos.
Rungtynių metu kraują kaitins draugų ir scenos muzikantų palaikymas – nuotaiką kels ir tempą diktuos Deep Inc., SiSi, NO DJs plokštelių čempionai bei gyvi „The Sneekers” ir „90’s Live Project” su Jurgiu Brūzga pasirodymai.
 

„Nenustebčiau, kad frazė „vidurnakčio atletas” prigytų vietoj jau pabodusio „reiverio”. Iš tiesų kai kurie mūsų maratonai baigiasi 6 ryte, o nakties pergale tampa ne finišo juostelė, o telefono numeris. Tai puikus būdvardis visiems didmiesčio naktinėtojams – jauniems, išsiilgusiems laisvės, nuotykių ir aistros viskam, ką darai”, – būsimo renginio nuotaika dalijasi „90’s Live Project” vokalistas Jurgis Brūzga.


Azartiškos nakties aprangos kodas – beprotiški spalvų deriniai ir tikro vidurnakčio atleto vardą pagerbiantis stilius. O tiems, kas ateis su bent vienu „Puma” rūbu, vakarėlio durys atsivers nemokamai. „Trumpi balti arba ryškūs šortukai vyrams, penki skirtingi susivilkti marškinėliai moterims – toks variantas man patiktų”, – juokiasi muzikantas Viktoras Diavara, ir pats spintoje turintis ne vieną „Puma” atributą.


„Svarbiausia – nežiūrėti į viską pernelyg rimtai ir bent kartą pasijusti tikru naktinių žaidimų ir nuotykių čempionu”, – priduria jis.


Pasibaigus oficialiems turnyrams, stalo teniso, futbolo ir dartų stalai bus atviri visiems, noritiems išbandyti savo jėgas, o žaidimų nugalėtojai bus įamžinti fotosesijoje. Fotografai aplink sukinėsis ir viso renginio metu, mat „Puma” atstovai čia ieškos įdomių ir charizmatiškų veidų, tad net ir tie, kurie nedalyvaus žaidimuose, turi lygias galimybes ypatingam įvertinimui. Pagrindinis šių paieškų tikslas – suburti nepailstamą vidurnakčio atletų komandą, kuri taps pasaulinės 2012 metų „Puma” reklamos kampanijos dalimi.


„Nesvarbu, kiek tau metų – naktis ir azartiški bei emocingi stalo žaidimai suartina kiekvieną. Čia bent vienam vakarui užmiršk „feisbuką” ir savo išmanųjį telefoną. Su pačia geriausia draugų kompanija siek čempiono vardo ir kurk naujas vakarėlių taisykles pats. O užvedanti muzika, spalvingi ir išradingi žmonės bei triukšmingas komandų palaikymas žaidimų metu, neabejoju, bus nepamirštamas nuotykis visiems, kas ryšis dalyvauti. Pasaulyje jau plinta vidurnakčio atletų pergalės, dabar laikas ir Lietuvai”, – šypsosi renginio organizatorė ir „Puma” atstovė Ieva Vaičiūnaitė.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Loftas“
Parašykite atsiliepimą apie 15min