Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ligoninėje sumainyti kūdikiai tapo kaimynais

Kūdikis
Photos.com nuotr. / Kūdikis
Šaltinis: 15min
0
A A

Tai kiekvienos mamos košmaras: nuvažiuoji į ligoninę gimdyti, o namo grįžti ne su savo kūdikiu. Būtent taip nutiko brazilėms Queilai Fagundes ir Elaine Oliveirai, kurios toje pačioje ligoninėje 2009 metų kovą pagimdė sūnus, rašo BBC.

Daugiau nei metus Queila ir Elaine mylėjo vaikus, kuriuos laikė biologiniais sūnumis. „Pagimdžiusios gyvenome įprastai, bet po metų paskambinę ligoninės atstovai pranešė, kad turime atvykti atlikti kažkokių tyrimų, – BBC pasakojo Elaine. – Nuvykusi sužinojau, kad ligoninėje tiriamas kūdikių sumainymo atvejis ir kad vienas iš sumainytų berniukų gali būti mano sūnus. Man atliktas DNR testas, nors buvau tikra, kad mano berniukas buvo mano tikras sūnus.“

„Kai gavau tyrimo rezultatus ir sužinojau, kad Davidsonas Samuelis nebuvo mano biologinis vaikas, pasaulis staiga sugriuvo. Negalėjau tuo patikėti“, – pasakojo moteris.

Panašiai šokiruota buvo ir Queila, kai sužinojo, kad jos vaikas, kurį ji pavadino Lucasu Danieliumi, nebuvo jos tikras sūnus. „Jie pakartojo tyrimą keturis kartus ir rezultatas buvo tas pats – tyrimas rodė, kad vaikas nebuvo mano. Kai pamačiau tyrimo rezultatus, patyriau didžiulį šoką.“

Nuvykusi sužinojau, kad ligoninėje tiriamas kūdikių sumainymo atvejis ir kad vienas iš sumainytų berniukų gali būti mano sūnus.Apsikeisti kūdikiais 2010 metų gegužę motinoms nurodė teismas. Tačiau kūdikius, kurie, jų manymu, buvo jų tikrieji vaikai, ilgai maitinusioms mamoms padaryti tai buvo labai sunku.

„Tai buvo pati ilgiausia naktis mano gyvenime. Viskas, į ką pažvelgdavau, mane sugraudindavo. Žiūrėjau į Lucaso Danieliaus nuotrauką, jo pirmųjų metukų albumą, į jo vežimėlį, kojinaitę, buteliuką ir mąsčiau: „Dieve, prašau, sugrąžink man mano mažą berniuką. Po to, ką teko patirti, praradau tai, ką mylėjau labiausiai. Radau sūnų, bet tuo pačiu vieną praradau“, – pasakojo moteris.

Kūdikiais apsikeitusios motinos pasirodė per televiziją ir papasakojo savo istoriją. Brazilijos kantri muzikos duetą Joao Carreiro ir Capatazą taip sukrėtė ši istorija, kad jie pasiūlė abiem šeimoms nupirkti po kaimynystėje esantį namą Nilopolio mieste.

„Tai buvo žodžiais neapsakoma žinia. Aš neturėjau automobilio, o Queila gyveno toli. Mums būtų buvę beprotiškai sunku išsiskirti su šiais berniukais, nes abi jautėmės tarsi prarandančios sūnus. Tačiau Joao Carreiro ir Capataz buvo tokie dosnūs, kad padovanojo mums kaimynystėje esančius namus, kad galėtume gyventi netoliese. Tai nepakartojama“, – džiaugėsi Elaine.

Abi motinos šiuo metu gyvena vos už trijų gatvių viena nuo kitos ir didžiąją dalį laiko praleidžia kartu, kaip viena didelė šeima. „Dabar žinau, kad sprendimas, jog vaikus turi užauginti biologiniai tėvai, buvo teisingas. Tačiau tuo metu buvau taip prisirišusi prie kūdikio, kurį auginau. Ši meilė niekada neišblės“, – sakė Elaine.

Savo ruožtu Queila pridūrė: „Aš visuomet norėjau turėti dvynukus. Elaine taip pat. Panašu, kad Dievas nusprendė mums juos padovanoti. Jie tik turi skirtingas motinas.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min