15min be reklamos

LNDT sveikina erdvių švara besirūpinančius kolegas su Valytojų diena

Lietuvos nacionalinis dramos teatras (LNDT) 83-iąjį sezoną pradėjo jau dviejose naujose erdvėse – naujai pastatytoje Naujojoje ir Mažojoje salėse. Tinkamai pasitikti žiūrovus atnaujintame teatre padeda naujas partneris, pasiūlęs LNDT ir naują tradiciją – pasveikinti ir padėkoti valytojams, kurių darbas dažnai lieka nematomas. Nedaug kas žino, kad trečiadienį yra švenčiama Padėkos valytojui diena, pranešė LNDT.
Valytojų dienos stop kadras
Valytojų dienos stop kadras / LNDT nuotr.

„Šių metų pavasarį pradėjome partnerystę su „Karcher“ kompanija. Kai atidarėme teatrą po rekonstrukcijos, ieškojome partnerių, kurie galėtų padėti prižiūrint naujas, ką tik įrengtas įvairaus pobūdžio erdves. „Karcher“ atvyko pas mus į teatrą, išsiaiškino visus specifinius poreikius ir mielai sutiko padėti. Padovanojo mums daug reikiamos valymo technikos, ja galime valyti sceną, dekoracijų dirbtuves, žiūrovų sales, fojė ir kitas erdves. Be to, kalbantis paaiškėjo, kad ši įmonė yra inicijavusi Valytojų dienos šventę ir tikisi ją padaryti tokią populiarią, kokia yra tapusi, pavyzdžiui, Boso diena, bei kad ji sulauktų tiek pat dėmesio kaip, tarkime, Mokytojų ar Slaugytojų diena. Nutarėme ir mes prisidėti“, – pasakoja LNDT partnerysčių koordinatorius Paulius Tamolė.

Padėkos valytojui diena švenčiama kartą per metus – trečią spalio mėnesio trečiadienį. Šiemet – tai spalio 19 diena. Pirmoji Padėkos valytojui diena paminėta 2015 m. Naujojoje Zelandijoje, siekiant padėkoti žmonėms, kurie palaiko švarias, saugias ir higieniškas darbo vietas. Ši diena greitai sulaukė populiarumo ir kaip gerąją praktiką jos minėjimą perėmė kitos „Karcher“ atstovybės. Šiemet ji minima jau daugiau kaip 40 šalių.

„Padėkos valytojui diena yra puiki proga pasakyti ačiū visiems valymo srities darbuotojams. Gamyklose, biuruose, viešosiose erdvėse ar mokyklose – žmonės gali padėkoti savo valytojams palikdami jiems raštelį, padovanodami dovanėlę arba tiesiog pasakydami ačiū.

Lietuvoje šią dieną minėti ir padėkoti valytojams skatiname jau antrus metus. Mums tai svarbu, nes „Karcher“ įrenginiai yra daugelio valytojų partneriai visame pasaulyje, o per pandemijos laikotarpį švarios, higieniškos aplinkos svarba ypač išryškėjo. Darbo vietose, viešbučiuose, maitinimo įstaigose dar daugiau dėmesio atkreipiame į tvarką ir higieną. Švara šiose vietose atsiranda ne savaime, o dėl to, kad čia dirba valytojai, kuriuos mes ne visada matome ir ne visada pasakome jiems ačiū“, – sako Tomas Rutelionis, „Karcher Lietuva“ Produktų ir marketingo skyriaus vadovas.

Šios dienos proga LNDT dirbančios valytojos buvo pakviestos nusifilmuoti specialiame vaizdo klipe. Jame galime pamatyti dalelę jų darbo ir to, ką tenka valyti scenoje po spektaklių.

VIDEO: Padėkos valytojams diena LNDT
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min