Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Londono kino teatruose tylą palaikys nindzės

„Tylos nindzės“ kino teatre
Anthony Hunt/Morphsuits.co.uk / „Tylos nindzės“ kino teatre
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienam kino teatrui Londone jau rimtai įgriso kino salėje triukšmaujantys ir kitiems mėgautis filmu neleidžiantys žiūrovai. Jo vadovai rado originalų būdą, kaip su tokiais klientais kovoti – juos tildys „tylos nindzės“.

Princo Charleso kino teatras sujungė jėgas su kompanija, gaminančia kūną aptempiančius kostiumus, ir subūrė armiją savanorių „kino teatrų nindzių“. Jie filmus galės žiūrėti nemokamai, tačiau turės vilkėti juodus aptemptus kostiumus ir prižiūrėti tvarką salėje, o nerimstančius lankytojus, prisliūkinus iš už nugaros, nutildyti.

Tokia akcija sulaukė didelio palaikymo ir išsiplėtė į dar du kino teatrus.

Štai ką „Slash Film“ pasakoja Abdulas Staggas, kuriam jau teko susidurti su nindzėmis:

„Paprastai aš nekenčiu triukšmingų žmonių kino teatruose, tačiau sulaukiau skambučio iš draugo kaip tik prasidedant filmui ir pamaniau, kad spėsiu atsiliepti. Netikėtai prie mano ir mano draugų kėdžių išdygo visiškai juodai apsirengę žmonės ir įspėjo užsičiaupti. Iš pradžių tai tikrai ganėtinai išgąsdino, tačiau tada supratau, kad tai yra iš dalies ir juokinga, ir puikus būdas parodyti, kad mano veiksmai trukdė aplinkiniams. Tai tikrai privertė mane padėti ragelį ir užsičiaupti visam filmui.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min