Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 19d. 14:40

„Lūšnynų milijonieriaus“ mažylė – parduodama

Šeši vaikai, kurie vaidino aštuonis „Oskarus“ pelniusiame filme „Lūšnynų milijonierius“, ketvirtadienį grįžo iš Holivudo į Mumbajų. (2009-02-26)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Mažoji Rubina

Tikrosios Mumbajaus lūšnynų gyventojos, tapusios filmo „Lūšnynų milijonierius“ žvaigždute, tėvas, atrodo, pats nusprendė tapti milijonieriumi. Tačiau jis nė neketina dalyvauti jokiame žaidime. Pasipelnyti jis ketina parduodamas išgarsėjusią dukrą, rašo „News of The World“.

Norėdamas išsivaduoti iš gyvenimo lūšnynuose Rafiqas Qureshi nusprendė už didžiulę sumą pinigų parduoti devynmetę mergaitę tiems, kurie norėtų ją įsivaikinti.

Už mergaitę, kuri „pabrango“, nes tapo „Oskarų vaiku“, tėvas prašo milijonų rupijų sumos, vertos daugiau nei pusės milijono litų.

„News of the World“ slapta komanda nusprendė susitikti su tėvu, prisistatydama kaip arabų šeicho komanda. Jiems tėvas teigė, jog jam svarbiausia tai, kas būtų geriausia ne tik jam ir jo šeimai, bet ir pačiai mažąjai Rubinai.

Tėvas netgi bandė kaltinti Holivudą už tai, kad šis privertė jį parduoti vaiką, nes, pasak jo, iš filmo šeima nieko negavo. Tėvą labiausiai siutina tai, kad, nepaisant visų filmo apdovanojimų ir didžiulio dukters populiarumo, jie ir toliau priversti gyventi lūšnynuose.

Deja, tokie sandėriai nėra retenybė Indijos lūšnynuose. Čia klesti nelegalios įsivaikinimo procedūros, kurių metu mažieji tiesiog parduodami tam, kuris pasiūlys didžiausią sumą. Vis dėlto Rubinos tėvas ketina parduoti dukterį tam, kuris pasirūpins ne tik ja, bet ir visa šeima ir padės jiems palikti lūšnynus.

Deja, dauguma vargingų Indijos vaikų dažniausiai išgabenami į vidurio rytus, kur jie priversti dirbti kupranugarių varovais ar viešnamiuose. Tačiau šito Rubinos tėvas tikrai nenori leisti. Jo tikslas yra suteikti dukteriai ateitį, kaip sako jis pats.

Tačiau kol kas atrodo, kad pinigai rūpi pačiam tėvui. Rubinos ir jos jaunojo partnerio Azharuddino Ismailio šeimoms prieš dvi savaites buvo pasiūlyti namai pietinėje Indijos dalyje, kurie šiuo metu dar statomi. Tačiau mergaitės tėvas tikina neketinantis išvykti iš Mumbajaus, nes čia jis užaugo. Be to, neseniai mergaitė baigė filmuotis reklamoje su Nicole Kidman, už kurią gavo 2000 Didžiosios Britanijos svarų vertės honorarą.

Atvykusi su tėvu ir dėde į prabangų viešbučio kambarį, kurį išsinuomojo žurnalistų komanda apsimetusi šeicho šeima ir svita, Rubina neturėjo nė menkiausio supratimo, kad čia ji atvyko tam, kad būtų parduota. Ji neabejojo ir išvyko iš viešbučio su ta mintimi, kad su ja susitikti norėjo turtingas filmo gerbėjas.

Žurnalistai po tyrimo, kurio metu Rubinos dėdė pasiūlė jiems pirkti ir kitus vaikus, susisiekė su vaikų apspaugos organizacija, kuri pažadėjo daryti viską, kad pagelbėtų Rubinai ir kitiems to paties likimo vaikams, tačiau teigė, jog prie šios problemos naikinimo turėtų prisidėti ir šalies vyriausybė, kuri iki šiol nedaro nieko.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min