Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 27d. 14:10

„Mamų mugė“ – padeda taupyti šimtams Lietuvos šeimų

„Mamų mugė“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Mamų mugė“

Pavasarinis spintų tvarkymas ir pirkiniai naujam sezonui – tikras galvos skausmas? Mamos, kurios jau dalyvavo „Mamų mugėje“ galvoja kitaip: tai – apsimoka! Išaugtus vaikų drabužius ar nebenaudojamus daiktus jos pristato į didžiausią sezoninę vaikų ir nėščiųjų prekių komiso mugę, kur pačioms prekiauti nereikia. Į šio pavasario „Mamų mugę“ daiktus jau rengiasi nešti daugiau kaip 2000 šeimų. Kas skatina jas sugrįžti?

Tėvams, auginantiems ne vieną vaiką, pasiruošimas naujam sezonui kainuoja nemažai laiko ir praryja nemenką sumą iš šeimos biudžeto. Pirmagimio besilaukiantys tėveliai nerimauja, kiek jiems atsieis paruošti naujagimio kraitelį. Išeitį siūlo „Mamų mugė“, kurioje galima parduoti išaugtus drabužius, daiktus ir įsigyti vaikams tinkamų dėvėtų, tačiau kokybiškų, tvarkingų, o svarbiausia – nebrangių daiktų.

„Mamų mugės“ išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad tuo įsitikino vilnienė dviejų vaikų mama Gustė. Rudens-žiemos „Mamų mugėje“ pardavusi savo vaikų nebenaudojamus daiktus savo sąskaitą ji papildė 300 eurų.

„Tokia suma – solidi paspirtis kiekvienai šeimai. Juo labiau, kad ją „užsidirbti“ tikrai nėra sunku – juk bet kuriuo atveju keičiantis sezonui tvarkome namus ir spintas, rūšiuojame, kas išaugta, kas nebenaudojama. Tereikia prie daiktų priklijuoti etiketes ir pristatyti juos į mugę. Ketinu ir toliau joje dalyvauti“, – sakė ji.

Ekonomiška vieta pirkti ir parduoti

Kad mamos nuolat ieško būdų, kaip parduoti, pirkti ar keistis nebenaudojamais vaikų drabužiais ir daiktais – liudija internetinių skelbimų, forumų, portalų ir „gyvų“ turgelių gausa.

Norėdamos parduoti daiktą internetu, mamos turi jį fotografuoti, atsakinėti į susidomėjusių skambučius ar laiškus, derėtis, tartis dėl susitikimų ar rūpintis prekės siuntimu. Nemažiau laiko ir pastangų šis procesas kainuoja ir norinčioms pirkti.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„Mamų mugė“
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„Mamų mugė“

Galimybė parduoti atitarnavusius vaikų daiktus yra ir organizuojami mamyčių tugeliai. Tai vieta, kur galima gyvai pačiupinėti prekes ar pasimatuoti rūbelius. Mamos daiktus ten pardavinėja pačios. Kai kurioms tai – puiki proga susitikti, pabendrauti. Bet ką daryti, jei visai nesinori pačiai sėdėti prie prekystalio?

„Mamų mugė“ yra kiekvienai prieinamas, patogus ir greitas būdas išsivaduoti nuo nebereikalingų daiktų ir papildyti šeimos biudžetą. Pavasarinė mugė vyks du kartus: Vilniuje - Verslo parke „Gariūnai“ (balandžio 17-19 d.)  ir Kaune PC „Mega“ (gegužės 1-3 d. ).

„Mamų mugės“ išskirtinumas ir privalumas, kad mamoms pačioms nereikia gaišti laiko parduodant nebereikalingus nėščiosios ir vaikų išaugtus drabužius, avalynę, žaislus, knygas, lavinimo priemones, sporto inventorių.

Mugės išskirtinumas ir privalumas, kad mamoms pačioms nereikia gaišti laiko parduodant nebereikalingus nėščiosios ir vaikų išaugtus drabužius, avalynę, žaislus, knygas, lavinimo priemones, sporto inventorių. Ši prekybos forma patraukli net ir toms mamoms, kurios savo vaikams perka tik naujus kokybiškus daiktus: žinodamos, kad vėliau galės atgauti 20–30 proc. daikto vertės, jos kaip tik renkasi patikusį brangų, bet kokybišką drabužėlį parduotuvėje, o susigrąžintus litus vėl gali skirti naujiems pirkiniams. Kokybiški daiktai mugėje išperkami pirmiausia.

Į mugę svarbiausia pristatyti tvarkingus pažymėtus daiktus, įvertintus protinga kaina,  o visą darbą atlieka savanoriai. Mama tuo metu gali leisti laiką su šeima ar pati ieškoti jai reikalingų daiktų mugėje.

Už kiekvieną į mugę pakviestą draugę dalyvė gauna 7 eurų vertės nuolaidų čekį. Pavyzdžiui, pakvietus dešimt draugių, susidaro jau 70 eurų, kuriuos moteris gali panaudoti aprengdama savo vaiką. Mugėje atsiskaitymas šiais čekiais nėra ribojamas.

Sutaupyti ne tik pinigų – bet ir laiko

Renginio sumanytoja ir organizatorė Jurga Barbora Jauniškienė pati augina keturias atžalas, tad gerai  žino, kiek pinigų, laiko, energijos atima norint vaikus aprengti kitam sezonui. Ji neslepia, kad mugė – jai pačiai yra tikras išsigelbėjimas, o sutaupytus pinigus ir laiką galima skirti vaiko ugdymui, turiningam laisvalaikiui.

Norintys apsipirkti tėveliai nesugaišta daug laiko – po vienu stogu „Mamų mugėje“ jie gali rinktis iš didžiausio Lietuvoje asortimento geros kokybės dėvėtų vaikiškų drabužių, batų ir daiktų. Tad greitas ir nebrangus apsipirkimas garantuotas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„Mamų mugė“
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„Mamų mugė“

Apsipirkti per kelias valandas vienoje milžiniškoje mugėje – kur kas greičiau ir paprasčiau, negu medžioti nuolaidas skirtingose parduotuvėse ar derėtis dėl sriukės, futbolo kamuolio su internete prekiaujančiomis moterimis. Šeimos, auginančios daugiau vaikų, taip pirkdamos taupo pinigus, laiką ir energją.

Daugiau apie mugę sužinokite čia.

Temos: 1 Mamų mugė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min