TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mamų mugėje“ apsilankę vyrai – labai rūpestingi tėveliai ir seneliai

Vyrai „Mamų mugėje“
K. Toleikienės nuotr. / Vyrai „Mamų mugėje“
Šaltinis: Kristina Toleikienė
0
A A

Šių metų pavasario-vasaros „Mamų mugėje“ tarp pirkėjų būta ypač daug vyrų: tėvelių, senelių ir net dėdžių. Jie nemažiau atidžiau ir kantriau nei mamos ar močiutės rinko savo atžaloms rūbelius, batukus, knygeles ar žaislus. „Mamų mugėje“ sutikti vyrai atskleidė, jog požiūris, kad rūpintis vaikais turi moterys, seniai atgyvenęs. Jie nemažiau nei moterys turi įgūdžių išrinkti tai, ko reikia ir kas tiks jų atžaloms.

Per petį persimetę gerokai jau pripildytus didelius pirkiniams skirtus maišus kompaniją vienas kitam palaikė du vyriškiai. Abu sakė, kad čia lankosi pirmą kartą. Apie tai, kad tokia mugė vyksta, sužinoję internete, tad patys ne tik paragino kitus atvykti į mugę, bet ir atlydėjo savo šeimas pirkinių pavasario ir vasaros sezonui. Kitas nufotografuotas tėvelis šyptelėjo, matyt, manydamas, kad fotografuojamas todėl, kad jis, kaip vyras, renka vaikui rūbelius. Bet apsidairęs iškart pastebėjo, kad tokių tėvelių „Mamų mugėje“ gana nemažai.  Štai greta kitas tėvelis savo mažajai dukrytei vis matavo sukneles, o kitas, priklaupęs ant kelių, kantriai matavo sūnui batukus. Vyrai gerai žinojo, kokio dydžio rūbelių ar batukų reikia jų vaikams. Suradę ką nors tinkamo ar puošnaus skubėjo pamatuoti, o jei tiko, dėjo į pirkinių krepšį.

„Mamų mugėje“ savo pusantrų metų amžiaus anūkėliui Adomui vėžimėlį rinkosi ir aktorius Saulius Balandis. Vyriškis apžiūrėjo ir anūko amžiaus skyriuje sukabintus rūbelius išrinkdamas tai, kas tikrai tiks ir džiugins jo anūką. Aktorius nė kiek nesutriko pakalbintas, atvirkčiai - su dideliu džiaugsmu prisipažino čia atėjęs pirkinių anūkėliui.

Žaislų ar knygų skyriuose tėveliai vaikams buvo bene svarbiausi patarėjai. Jie vaikams rinko dviračius, konstruktorius, matavo automobilines kėdutes, vartė ir į pirkinių krepšius dėjo knygeles. Kiti tėveliai tiesiog prižiūrėjo vaikus ir tempė krepšius, kol mamos rinko rūbelius ir batukus savo atžaloms. Visi mugėje sutikti vyrai buvo kantrūs ir paslaugūs tiek vaikams, tiek antrosioms pusėms. Nuoširdžiai džiaugėsi, jei pavykdavo vaikams išrinkti ką nors gražaus, linksmo ir įdomaus. „Mamų mugėje“ praleistas laikas daugeliui šeimų padovanojo ne tik gerų pirkinių, bet ir gerų įspūdžių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mamų mugė
Parašykite atsiliepimą apie 15min