Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 20d. 18:35

Manydami, kad tai kokainas, nusikaltėliai uostė kremuoto žmogaus ir šunų pelenus

Narkotikų „takeliai“
wikimedia.org nuotr. / Narkotikų „takeliai“

Jungtinėse Valstijose vagys smarkiai apsiriko manydami, kad iš svetimų namų išsinešė nelegaliai laikomu narkotikus, ir mėgindami juos suuostyti. Informaciją apie šį makabrišką kuriozą trečiadienį išplatino Floridos valstijos Mariono apygardos šerifo tarnyba.

Kaip praneša naujienų agentūra „Reuters“, pelenai buvo pavogti iš vienos moters namų centrinėje Floridos dalyje, Silver Springs Šorso mieste. Vagys pagrobė ne tik elektroninių prietaisų ir brangenybių, bet ir dvi urnas. Vienoje buvo supilti kremuoto namo šeimininkės tėvo, o kitoje – jos dviejų dogų pelenai.

Tyrėjai išsiaiškino, kas atsitiko su pelenais, kai po nenusisekusios vagystės tame pačiame rajone sulaikė penkis paauglius.

„Įtariamieji klaidingai pamanė, kad pelenai yra kokainas arba heroinas. Paaiškėjo, kad mėgindami apsisvaiginti įtariamieji suuostė dalį pelenų“, – tvirtinama pareigūnų pranešime.

Kai nusikaltėliai suprato suklydę, pradėjo svarstyti, kaip grąžinti likusius pelenus savininkei, tačiau paskui išmetė urnas į vietos ežerą, nes išsigando, kad ant urnų bus likę jų pirštų atspaudų.

Policijos narams kol kas nepavyko aptikti urnų, o įtariamieji, dabar kaltinami daugybe vagysčių ir kitų nusikaltimų, atsidūrė už grotų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min