Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 26d. 14:51

Medikai varžysis dėl geriausios greitosios pagalbos medikų brigados vardo

Žaidynių akimirka
Organizatorių nuotr. / Žaidynių akimirka

Rugsėjo 29-30 d. vyks jau penktosios tarptautinės Lietuvos greitosios medicininės pagalbos (GMP) žaidynės.

Molėtų rajone apie 100 geriausių greitosios medicinos pagalbos medikų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos, Ukrainos, Kaliningrado varžysis dėl geriausios greitosios pagalbos medikų brigados vardo.

Medikų žaidynių organizatoriai dalyviams pateiks ekstremalias, greitos reakcijos, komandinio darbo ir itin didelio profesinio meistriškumo reikalaujančias užduotis, kuriose medikai galės išbandyti savo žinias, įgūdžius ir įgauti naujos patirties.

Šiemetinės žaidynių užduotys medikams pateiks itin rimtus iššūkius.

Kiekvienam medikų ekipažui teks dirbti inscenizuotoje masinės nelaimės vietoje, vykti pagal „iškvietimus“, teikti skubią medicininę ir psichologinę pagalbą, priimti gimdymą ir parengti „pacientus“ saugiam transportavimui į gydymo įstaigą. Situacijos bus sukurtos kuo artimesnės tikrovei – naudojant realistiškas dekoracijas, kompiuterizuotus manekenus ir gyvus nugrimuotus bei specialiai apmokytus savanorius.

Komandų darbą, vadovaujantis standartizuotais, objektyviais, naujausiais tarptautiniu lygiu pripažintais pagalbos teikimo algoritmais, vertins „Krizių tyrimo centro“ instruktoriai – teisėjai, o daugiausiai taškų surinkusi komanda bus paskelbta 2011 metų Lietuvos GMP žaidynių nugalėtoja. Kitais metais ji atstovaus Lietuvą tarptautinėse GMP varžybose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min