Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bučinys Vankuveryje siaučiant riaušininkams iki šiol kelia mįslių

Šios porelės elgesys iki šiol lieka paslaptimi
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Šios porelės elgesys iki šiol lieka paslaptimi
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš kelias dienas Vankuveris tapo tikru pragarau, kai šio miesto ledo ritulio aistruoliai nusiaubė miestą, pasipiktinę tuo, kad NHL serija jų mėgstamam klubui „Canucks“ baigėsi pralaimėjimu. Visą pasaulį apkeliavo ir nuotraukos, kuriose matyti, kaip viena porelė, aplinkui siautėjant riaušininkams, bučiuojasi ant grindinio.

Vartomi ir deginami automobiliai, išdaužyti parduotuvių ir viešbučių langai, daugybė liepsnų – toks pragaras Vankuveryje kilo po „Canucks“ nesėkmės NHL finale.

Tačiau viso pasaulio žiniasklaidą apkeliavo ne tik šie vaizdai, bet ir nuotraukos, kuriose matyti, kaip viena porelė bučiuojasi ant grindinio, o fone matyti policija, riaušininkai. Kaip skelbia BBC, šis vaizdas atrodė netgi romantiškai, tačiau iki šiol niekas tiksliai nežino, kas atsitiko. Ar porelė iš tiesų išnaudojo šį momentą savo jausmams parodyti ir taip pakliūti į žiniasklaidą, ar mergina buvo sužeista riaušių metu ir vaikinas mėgino ją guosti. Panašu, kad pastaroji versija yra tikresnė.

Kaip vienas liudininkas pasakojo „Vancouver Sun“, mergina iš tiesų buvo sužeista riaušių metu. Jis pasakojo, kad mergina nugriuvo ant žemės tuo metu, kai policija bandė išvaikyti riaušininkus. Jis pasakojo matęs, kaip mergina skausmingai griuvo ant žemės ir susitrenkė galvą, vaikinas nugriuvo beveik tuo pačiu metu ant jos. „Buvo matyti, kad mergina kenčia, ji verkė“, – pasakojo liudininkas.

AFP/Scanpix nuotr./`ios porelės elgesys iki aiol lieka paslaptimi
AFP/„Scanpix“ nuotr./Šios porelės elgesys iki šiol lieka paslaptimi

Netoliese buvęs fotografas Richardas Lamas, kuris ir padarė šias nuotraukas, taip pat teigia, kad nuotraukose iš tiesų tai gali atrodyti kaip įsimylėjėlių aistringas bučinys, tačiau pasižiūrėjus, kas tuo metu vyko aplink, vargu ar galima taip pagalvoti – aplink buvo daugybė policijos, taip pat ir raitosios, buvo leidžiamos ašarinės dujos, žmonės bėgo į visas puses. „Tai buvo chaosas“, – sakė jis. 

Tuo tarpu Australijos naujienų portalas „9News“ skelbia, kad su jais susisiekė merginą bučiavusio vaikino sesuo. Ji sako, kad jos brolis, 29-erių Scottas Jonesas, jau gavo daugybę klausimų dėl šio įvykio savo „Facebook“ profilyje. Anot merginos, jos brolio reakcija buvo tokia: „Klasiška! Tai įvyko iš karto po to, kai riaušių policija prasiveržė virš mūsų, tad natūralu, kad reikėjo nuraminti Alex.“

Vankuverio policija nekomentuoja, kas atsitiko šio incidento metu, ir ar mergina yra tarp tų 150 žmonių, kuriems prireikė medikų pagalbos ligoninėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min