Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 00:22

Merginos nebenorėjęs vesti amerikietis apsimetė mirusiu

Sudaužyta širdis
„Shutterstock“ nuotr. / Sudaužyta širdis

Savo merginą ketinęs vesti, bet apsigalvojęs amerikietis nutraukė sužadėtuves savotišku būdu. Apsimetęs savo tėvu jis paskambino merginai ir pasakė, kad jos sužadėtinis neva žuvo automobilio avarijoje.

Kaip rašo „The Daily Mail“, tiesa netruko išaiškėti – 23 metų Alex Lanchester paskambino savo bendraamžio vaikino Tuckerio Blandfordo tėvams, norėdama išreikšti užuojautą, tačiau sužinojo, kad vaikinas gyvas ir sveikas.

„Jis sugriovė mano pasitikėjimą, aš nežinau, ar dar galėsiu užmegzti santykius. Bet gerai, kad jo atsikračiau. Žvelgiant į praeitį, buvau naivi, tačiau labai mylėjau jį ir niekada nemaniau, kad jis imsis tokių priemonių mane palikti. Verkiau, bet dabar aš esu pikta“, – žurnalistams skundėsi mergina.

Verkiau, bet dabar aš esu pikta.

Ji pridūrė negalinti suvokti, kaip galima dvejus metus sužadėtine buvusiai merginai meluoti apie mirtį.

Pora susipažino JAV, kur A.Lanchester atvyko studijuoti. Pasak merginos, draugystė buvo graži – jaunuolis jai dovanojo papuošalus, buvo tikras džentelmenas.

Po vienerių draugystės metų mergina turėjo grįžti į Didžiąją Britaniją, tada T.Blandfordas jai ir pasipiršo. Sužadėtinei išvykus pora dažnai kalbėjo telefonu, svajojo apie bendrą ateitį.

Merginos tėvai pradėjo ruoštis vestuvėms, ji jau buvo nusipirkusi suknelę. Iki šventės likus keliems mėnesiams merginai paskambino savo tėvu apsimetęs T.Blandfordas ir pasakė, neva „jo sūnus pastarosiomis dienomis buvo labai nuliūdęs, kalbėjo apie mirtį, galiausiai šoko prieš važiuojančią mašiną ir mirė“.

Žurnalistai susisiekė ir su jaunikiu. Jis sakė, kad jaučiasi blogu žmogumi, gailisi dėl poelgio, tačiau aiškina nežinojęs ką daryti.

„Alex yra puiki mergina, bet aš išsigandau ir nežinojau kaip nutraukti mūsų santykius“, – sakė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min