Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 26d. 20:09

Modifikuotos Drąsiaus Kedžio nuotraukos įkvėpė ir paprastus kompiuterinių triukų mėgėjus (nuotraukos, atnaujinta 12.15 val.)

Naujieji mėgėjiški ieškomojo atvaizdai
15min.lt iliustracija / Naujieji mėgėjiški ieškomojo atvaizdai

Policijai išplatinus vaizdus, kaip dabar gali atrodyti vienas ieškomiausių asmenų, panašaus darbo ėmėsi ir paprasti kompiuterininkai: piešiami ir platinami vis kitokie D.Kedžio atvaizdai.

Lietuvos teisėsauga neretai nusipelno priekaištų dėl neveiklumo, tačiau už sugebėjimą išlaikyti tokį didžiulį visuomenės dėmesį vieno įtariamojo paieškoms pareigūnus galima tik pagirti.

Ūsuoto ir barzdoto Drąsiaus Kedžio nuotraukas išplatinę policininkai įkvėpė ir paprastus kompiuterinių triukų mėgėjus: piešiami ir platinami vis kitokie garsiojo vyriškio fotomontažai.

15min.lt žurnalistai iš interneto surinko ir į vieną galeriją įkėlė kuo įvairiausiais pavidalais pasirodančio Drąsiaus atvaizdus.

Vieni pedofilijos skandalo herojų regi pasislėpusį baseine, kiti – įsidarbinusį statybose, treti – užsidėjusį lenktyninko šalmą su užrašu „Simpson“. Pastarasis D.Kedžio įvaizdis – akivaizdi aliuzija į populiarios laidos apie automobilius „Top Gear“ veikėją Stigą, bandantį sportines mašinas.

Nagingi kompiuterininkai D.Kedį pavertė panašų net į filmo „Įsikūnimas“ („Avatar“) personažą.

Įvairių elektroninių plakatų, atvirukų su D.Kedžio atvaizdu buvo galima rasti ir anksčiau.

Papildyta 12.15 val. Naujienų portalui publikavus mėgėjiškai modifikuotų D.Kedžio atvaizdų galeriją, 15min.lt skaitytojai atsiuntė dar keletą naujų variantų. Originalesne idėja išsiskyrė portalo skaitytojas Darius, pateikęs ieškomojo nuotrauką tikroviškai atrodančioje CNN televizijos užsklandoje.

15min.lt skaitytojo montažas/15min.lt skaitytojų montažai
15min.lt skaitytojo montažas/15min.lt skaitytojų montažai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min