Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Moteriškos rankinės: rudens-žiemos tendencijos 2016

Sakoma, jog tai, kaip nešiojate savo rankinę, labai daug pasako apie Jūsų asmenybę, temperamentą bei trumpalaikę akimirkos nuotaiką. Drovuolės renkasi per petį dėvimas rankines ir permeta jas į priekį, tuo tarpu norinčios pademonstruoti savo galią ir statusą renkasi rankines su trumpomis rankenomis ir išdidžiai jas nešioja pakabintas ant rankos dilbio.
Gatvės stilius
Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Visgi mūsų kalbinti internetinės parduotuvės pigu.lt mados ekspertai teigė, jog kai kurie įpročiai, susiję su rankinių nešiojimu, daug pasakyti gali ne tik apie rankinės savininkės asmenybę, bet ir apie visą tautą. „Pavyzdžiui, natūralios odos rankinės yra vienos populiariausių Lietuvoje. Tikriausiai tokią tendenciją lėmė šių rankinių patvarumas, kokybė ir ilgaamžiškumas. Lietuvos moterims šie faktoriai vis dar yra labai svarbūs ir aktualūs“, – teigė specialistai.

Tačiau 2016 metų rudens-žiemos rankinių tendencijos, nepataikaudamos nusistovėjusioms normoms, žada įpūsti į rankinių pasaulį naujovių gūsį – tiek rankinių dizainui, tiek jų dėvėjimo būdui. Nuo „lyg netyčia paliktos šiek tiek prasegtos“ rankinės ant peties, iki rankoje nešamos kuprinės – asmenybes studijuojantys specialistai tikrai turės padirbėti, norėdami išstudijuoti šiuos dizainus pasirenkančių asmenybių tipus. Kartu su pigu.lt mados ekspertais kviečiame susipažinti su 2016 metų rudens-žiemos rankinių mados tendencijomis iš arčiau:

Rankinės per petį

Vienas iš sezono hitų – nedidelės rankinės per petį. Tokio tipo moteriškos rankinės yra mylimos ir mamų, ir senelių, o dabar garbinamos ir mūsų. Šis klasika jau vadinamas rankinių tipas niekada neišeina iš mados: skirtingos variacijos, nešiojimo būdai, dydžiai, spalvos atspalviai ir pan. leidžia šiam rankinių tipui visada būti aktualiam ir Jūsų garderobe nuolat atrodyti naujai bei netikėtai.

Vida Press nuotr./Gatvės stilius
Vida Press nuotr./Gatvės stilius

Suraukiami medžiaginiai mini rankinukai

Buvę itin populiarūs Viktorijos laikais, šie suraukiami mini rankinukai rudens-žiemos sezono metu karaliauja ir šiuolaikinių stileivų garderobuose. Savaip interpretuoti šiuolaikinių dizainerių (rudens-žiemos sezonui interpretacijas pasiūlė Alberta Ferretti, Giorgio Armani, Alexander Wang, Lanvin ir kt.), šie mini rankinukai ne tik puikiai derės vakarėlyje, bet tiks ir popietės pasivaikščiojimui.

Dvigubos rankinės

Vienas šauniausių rankinių modelių šį sezoną yra dvigubos rankinės – dvi identiškai atrodančios vieno skyriaus rankinės suporuotos drauge ir sudarančios vienos rankinės įspūdį. Belieka tik spėlioti, kokie buvo tokios rankinės kūrimo motyvai – galbūt rudenį rankinėse nešiojame daugiau daiktų? O gal su tokiomis rankinėmis paprasčiausiai atrodome kur kas šauniau? Kad ir kokia bebūtų tiesa, dvigubos rankinės yra viena stipriausių šio sezono tendencijų.

Kailinės rankinės

Kailinės rankinės pamažu tampa kiekvienos rudens-žiemos kolekcijos neatskiriama dalimi. Metai iš metų ši tendencija neapleidžia mados kolekcijų. Ir tikriausiai ne veltui! Skirtingų dydžių, formų ir dizaino, kailinės rankinės visuomet pradžiugina žvarbią rudens ar žiemos dieną. Juk taip malonu į nuo šalčio pastirusius pirštus paimti kažką mielo, minkšto ir pūkuoto... Net jei tai tik Jūsų rankinė!

Natūralios odos rankinės

Leopardo ir tigro kailio raštai, gyvatės bei krokodilo oda – pasaulyje populiarėjant ekologijos bei gyvūnų teisių apsaugos judėjimams, natūralios odos aksesuarai, panašu, iš mados išeiti vis dar neketina. Mėlynos ir geltonos, didelės ir mažos, žymiausių ir dar tik pradedančių dizainerių – natūralios odos rankinės šį sezoną vis dar karaliauja stileivų garderobuose.

„Scanpix“ nuotr./Paryžiaus aukštosios mados savaitės viešnios rankinė
„Scanpix“ nuotr./Rankinė

Rankinės ant diržo

Patogiausios ir šauniausios rankinės titulą užsitarnavusi nauja tendencija užplūdo didžiąją dalį rudens-žiemos 2016 mados kolekcijų ir, panašu, jog savo pozicijų dar ilgai neapleis. Tik pagalvokite, kiek daug galima nuveikti dėvint šias pašėlusias, bet tuo pačiu stilingas rankines? Pradedant nuo šiltos kavos puodelio laikymo ABEJOSE rankose (kada paskutinį kartą tai darėte?), baigiant šokiais iki paryčių.

Kuprinės... nešamos rankoje

Kuprinės ir vėl sugrįžta į mados trasą, tačiau šį kart šiek tiek pasikeitusios. Kaip? Vis daugiau dizainerių skatina į kuprinės dėvėjimą pažiūrėti netradiciškai ir vietoj įprasto kuprinės nešiojimo ant pečių, nešti ją... rankoje! Galbūt ir ne pats patogiausias būdas nešti kuprinę, tačiau tikrai stilingas!

Moteriškos rankinės su metalo spindesio efektu

Metalo spindesys ir žvilgesys, nuo rūbų persikeliantis ant aksesuarų, neabejotinai sukels dar vieną nevaldomą mados bumą. Metalo efektu puoštos rankinės primena futuristinį sapną, nukelia kažkur anapus realybės ir leidžia akimirkai pasvajoti apie tolimą ir nepažintą realybę. Nekyla abejonių, kodėl metalo efektas yra toks populiarus!

Pusmėnulio formos arba Hobo rankinės

Šių rankinių jau senokai neregėjome nei ant podiumo, nei gatvėse, tačiau šį rudenį ir žiemą jos grįžta! Pusmėnulio formos ir Hobo rankinės yra tokios pačios formos, skiriasi tik medžiagos, iš kurių šios yra pasiūtos. Šios rankinės yra ne tik labai mielos grožėtis, bet ir labai talpios. Be to, egzistuoja galybė skirtingų formų, spalvų ir dizaino galimybių, tinkančių kiekvienos stileivos skoniui.

„Netyčia prasegtos” moteriškos rankinės

Be jokios abejonės, pristatydami savo 2016-2017 metų rudens-žiemos mados kolekciją dauguma mados dizainerių rankines šiek tiek pravertas paliko tyčia, tačiau tikriausiai ne todėl, kad pasiūlytų naują jų nešiojimo būdą, o tam, kad pademonstruotų prašmatnų rankinių vidų. Visgi, pigu.lt mados ekspertai teigė, kad toks žingsnis sukėlė naują, a la „nerūpestingos merginos“ mados tendenciją! Kai rankinė pustuštė – kodėl gi jos nenešti pusiau atsektos? Ypač jei jos vidus ne ką mažiau dailus nei išorė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius