Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 27d. 22:14

„Mūsų vestuvėse!“ – tūkstančiai smalsuolių (nuotraukos)

Paroda-šventė „Mūsų vestuvės!“. Susituokė Ž.Narkevičiūtė ir L.Jokubauskas.
fotolite.lt nuotr. / Paroda-šventė „Mūsų vestuvės!“. Susituokė Ž.Narkevičiūtė ir L.Jokubauskas.

Šeštadienį Vilniuje didžiausios spūstys kilo prie „Reval Hotel Lietuva“ viešbučio – prasidėjo antroji tarptautinė paroda–šventė „Mūsų vestuvės!”. Lankytojai turėjo kur paganyti akis – įvyko tikros, nesuvaidintos vestuvės, fakyrų šou, pristatytos vestuvinių suknelių mados tendencijos. Taip prasidėjo ilgai laukta paroda.

Pirmąją parodos dieną susituokė kauniečių pora – Živilė Narkevičiūtė ir Laimutis Jokubauskas. Santuoką įregistravo Vilniaus civilinės metrikacijos biuro atstovė. „Šiandien jūs tuokiatės ir kuriate šeimą, gerai suprasdami savo pareigą ir atsakomybę vienas kitam“, – tokiais žodžiais buvo pradėta pirmą kartą Lietuvoje, stebint šimtams parodos lankytojų, įvykusi vestuvių ceremonija.

Vienas kitam ištarę „Taip“, jaunieji sumainė aukso žiedus ir savo apsisprendimą patvirtino parašais. Živilė Narkevičiūtė tapo Jokubauskiene. Parodos lankytojų akivaizdoje jaunieji pasižadėjo drauge žengti gyvenimo keliu, vienas kitą mylėti ir būti ištikimi.

„Šiandien retai kas nori pakartoti matytą vestuvių šventę, visi nori išskirtinumo. Todėl organizatoriai turi būti ir vadybininkai, ir menininkai, ir darbininkai. Tokias tendencijas galima matyti ir parodos metu“, – sako parodos „Mūsų vestuvės!” organizatorė ir pagrindinio rėmėjo – vestuvinių žiedų dizaino studijos „Artogeia bryoni“ – direktorė Regina Urbanovič.

Ji pastebi, jog jaunieji vis daugiau dėmesio skiria žiedų rinkimosi procesui: „Vestuviniai žiedai nėra eilinis aukso lydinys, nes jie su žmogumi – kiekvieną dieną, primindami apie svarbiausią

fotolite.lt nuotr./Paroda-šventė „Mūsų vestuvės!“. Gyvų gėlių vestuvinės suknelės.
fotolite.lt nuotr./Paroda-šventė „Mūsų vestuvės!“. Gyvų gėlių vestuvinės suknelės.

įvykį gyvenime“. R. Urbanovič teigimu, dažnai poros renkasi ne vienodo dizaino žiedus, bet skirtingus, pabrėžiančius kiekvieno individualybę, taip įprasmindami mintį, jog vedybos – dviejų skirtingų žmonių sąjunga.

„Žavi akimirka“ vestuvių planuotoja Ilona Gudaitienė, kurios iniciatyva ir įvyko vestuvės parodos metu, teigia, jog jaunavedžiai vis labiau vertina netradicinius sprendimus, todėl žmogus, dirbantis vestuvių versle, turi turėti didelį kūrybinį potencialą, sugebėti pasiūlyti kažką naujo, arba tradiciją įvilkti į modernų rūbą. „Vis dažniau vestuvėms yra pasirenkami netradiciniai akcentai – perkusininkai, muzikos ir ugnies šou atlikėjai, įvairiaspalvės arba gėlėmis puoštos vestuvinės suknelės”, – pasakoja I. Gudaitienė.

Kovo 27–28 dienomis „Reval Hotel Lietuva“ konferencijų centre vykstančioje parodoje savo paslaugas pristato 150 dalyvių iš 10 Lietuvos miestų – vestuvių planuotojai, vedėjai, pokylių ir kelionių organizatoriai, muzikantai, floristai, erdvių dekoruotojai, kulinarai, grožio profesionalai. Taip pat – svečiai iš Lenkijos, Baltarusijos, Anglijos. Parodoje pristatomos naujos vestuvinių žiedų ir papuošalų, įvairių aksesuarų, batelių, vestuvinio apatinio trikotažo kolekcijos.

Pirmąją dieną parodoje apsilankė rekordinis skaičius – 8000 žmonių. Organizatorių teigimu, sekmadienį tikimasi dar didesnio lankytojų susidomėjimo.

 

Temos: 2 Santuoka Vestuvės
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min