Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 22d. 12:18

„Muziejų naktis“ Vytauto Didžiojo karo muziejuje su Lino Adomaičio koncertu

Koncerto akimirkos
Giedrės Montvilaitės nuotr. / Koncerto akimirkos

Tarptautinė muziejų diena Kaune, Vytauto Didžiojo karo muziejuje paminėta su trenksmu. Vėlyvą šeštadienio vakarą muziejaus kiemelyje gyvo garso koncertu publiką džiugino Linas Adomaitis su grupe.

Jau 12-us metus Lietuvoje vykstanti akcija „Muziejų naktis“ į muziejus pritraukia būrius lankytojų. Vieną kartą metuose jų durys būna atviros iki pat vidurnakčio visiems, norintiems išvysti eksponatus iš praeities.

Vytauto Didžiojo karo muziejus kvietė ne tik nemokamai aplankyti ekspozicijas, bet ir surengė Lino Adomaičio koncertą. Iki koncerto muziejaus kiemelyje žmonės būriavosi negausiai, tačiau jam prasidėjus į jį ėmė plūsti muzika susidomėjusi auditorija, kol galiausiai kiemelis užsipildė L.Adomaičio muzikos gerbėjais. Koncerto metu atlikėjui talkino Kauno rajono choro „Božolė“ dainininkė Vaiva Venslovienė. Pats L.Adomaitis žėrė komplimentus savo scenos partnerei: „tu fantastiška“, – sakė jis, vakarui artėjant link pabaigos.

Po renginio pakalbintas atlikėjas gyrė Kauno publiką, šėlusia kartu su juo ir džiaugėsi puikiai praėjusiu koncertu. Dainininkas žavėjosi tuo, kaip laikinoji sostinė švenčia savo gimtadienį, sutampantį su „Muziejų nakties“ renginiais ir visa tvyrančia atmosfera mieste.

Be Vytauto Didžiojo karo muziejaus Kaune prie tarptautinės akcijos taip pat prisidėjo: Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Istorinės karinės technikos muziejus „Retromobile“, Kauno rajono, Kauno miesto, Brangakmenių (Gemologijos), Lietuvos sporto, Lietuvos švietimo istorijos, Lietuvos aviacijos, Kauno T.Ivanausko zoologijos, Stumbro, Kauno tvirtovės VII forto, Kauno IX forto, Maironio lietuvių literatūros, Velnių, A.Žmuidzinavičiaus ir Nacionalinis M.K.Čiurlionio dailės muziejai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min