Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujas jaunimo žaidimas – kuo originaliau prisigerti prieš kamerą. Britė tai padarė viešai apsinuogindama

N-18
Alkoholis
123rf.com nuotr. / Naujas jaunimo žaidimas: kuo kvailiau prisigerti
Šaltinis: 15min
0
A A

Per pasaulį it virusas plinta naujas jaunimo žaidimas, kuriame jie privalo besifilmuodami išgerti kuo daugiau alkoholio ir tai padaryti kuo originaliau. Internete pilna vaizdo įrašų iš viso pasaulio, kuriuose jaunimas pasiduoda „Neknominate“ iššūkiui.

„Neknominate“ virusas buvo pradėtas maždaug prieš mėnesį Australijoje, tačiau išplito taip greit, kad jame jau spėjo sudalyvauti tūkstančiai britų. Žaidimo taisyklės tokios, kad vienas žmogus kuo keisčiau išgėręs prieš kamerą iššūkį meta savo pažįstamiems. Reaguodami į kvietimą jie per parą turi nufilmuoti savo vaizdelį ir vėl mesti iššūkį kitiems žmonėms.  

Iš pradžių nenorėjau tame dalyvauti, bet paskui pagalvojau, kad bus visai smagu“, – teisinosi Rebecca Dagley.

Tačiau žaidimas tampa nebejuokingas, nes norėdami pasirodyti kuo originalesni jaunuoliai ryžtasi pavojingiems gyvybei žygiams ar visiškoms kvailystėms.

Apsinuogino parduotuvėje

Štai viena devyniolikmetė britė stengdamasi sulaukti kuo daugiau peržiūrų nutarė išsirengti parduotuvėje ir atsineštą alų išmaukti tiesiog tarp lentynų.

Ji įžengė į parduotuvę vilkėdama lietpaltį, tačiau daržovių ir vaisių skyriuje jį nusimetė ir liko  vienais apatiniais. Tuomet ji išsitraukė atsineštą skardinę alaus ir ją vienu ypu ištuštino.

„Iš pradžių nenorėjau tame dalyvauti, bet paskui pagalvojau, kad bus visai smagu“, – “The Daily Star” savo poelgį teisino 19 m. Rebecca Dagley.

Ji tikino, kad žaidime dalyvauti niekas nieko neverčia ir sako pati pajutusi adrenaliną tik tada, kai skubėjo pabaigti alų iki atvykstant parduotuvės apsaugai.

VIDEO: Devyniolikmetė išsirengė parduotuvėje

Baigėsi mirtimis

Tačiau ne visų jaunuoliui pramogos baigiasi tik apsikvailinimu. Kai kurie iš jų per žaidimą patenka į labai rimtą pavojų. Štai aštuoniolikmetis Seanas Bissetas išgėręs vyno ir džino kokteilį nėrė į ledinį vandenį uoste.

Dviem jaunuoliams Airijoje žaidimas baigėsi kur kas liūdniau – jie mirė. 22 m. Rossas Cumminsas po žaidimo rastas negyvas Dubline, o devyniolikmečio Jonny Byrne kūnas rastas upėje po to, kai jis dalyvaudamas žaidime nušoko nuo tilto.

Medikė Sarah Jarvis teigia, kad jaunimas dažnai jaučia bičiulių spaudimą vartoti alkoholį, tačiau tokios varžybos išgerti kuo daugiau ir kuo greičiau gali būti labai pavojingos.

„Nesaikingai geriant jaunimas turi ne tik galimybę susižeisti ar patekti į nelaimę, bet, kai tai yra filmuojama ir publikuojama internete, atsiranda pavojus patirti ypatingą „kibernetinę gėdą“, – teigė ji.

Didžiojoje Britanijoje neseniai atlikti tyrimai parodė, kad beveik pusė 18-24 m. jaunuolių nenori, kad viešai internete būtų publikuojamos nuotraukos, kuriose jie užfiksuoti neblaivūs ir stengiasi nuo jų nuimti žymes su savo vardais.

Neįtikėtinomis gyvenimo istorijomis dalykitės ikrauk@15min.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min