Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujojoje Zelandijoje mergina pardavė savo skaistybę internetiniame aukcione, kad galėtų susimokėti už mokslą

Balso permainos turi įtakos vaisingumui.
K.Vanago BFL nuotr. / Intymumas
Šaltinis: BNS
0
A A

Naujojoje Zelandijoje viena paauglė, kuri pareiškė pardavusi savo skaistybę internetiniame aukcione už 32 tūkst. JAV dolerių (79 tūkst. litų), kad galėtų susimokėti už mokslą, nepažeidė jokių įstatymų, tačiau šis sandoris jai gali būti rizikingas, trečiadienį perspėjo policija.

19-metė, pasivadinusi slapyvardžiu Unigirl, pasiūlė savo skaistybę galinčiam daugiausia sumokėti pirkėjui internetiniame aukcione www.ineed.co.nz. Mergina tvirtina, kad pinigų jai reikia, kad susimokėtų už mokslą.

Savo pranešime paauglė nurodė, kad jos skelbimą peržiūrėjo daugiau nei 30 tūkst. žmonių, o daugiau nei 1 200 pasiūlė savo kainą aukcione, kol ji galiausiai priėmė pasiūlymą sumokėti daugiau nei 45 tūkst. Naujosios Zelandijos dolerių.

Kitaip nei daugelis kitų Naujosios Zelandijos aukcionų portalų, „Ineed“ neviešina siūlomų sumų ir pirkėjų susirašinėjimo su pardavėjais, todėl nežinoma, kokių kitų pasiūlymų sulaukė Unigirl.

„Ineed“ laikosi politikos, kad bet kokie sandoriai yra leistini, jeigu jie yra teisėti ir nepažeidžia bendrųjų visuomenės normų, sakė svetainės savininkas Rossas McKenzie. Jis patvirtino, kad Unigirl yra registruota šios sistemos vartotoja.

Naujojoje Zelandijoje įstatymai liberalesni nei daugelyje kitų šalių, o prostitucija yra legali. Savanoriška suaugusiųjų prostituciją leidžiama viešnamiuose ir gatvėse, taip pat nedraudžiama reklamuoti seksualinių paslaugų spaudoje ir internete.

Internetas nuo jo atsiradimo vis plačiau naudojamas seksualinių paslaugų reklamai ir organizavimui, tačiau daugelis nuogąstauja dėl tokios veiklos saugumo.Naujosios Zelandijos nacionalinės policijos atstovas Jonas Neilsonas nurodė, jog minėtuoju atveju jokie įstatymai tikriausiai nebuvo pažeisti.

Tačiau „mes norėtume įspėti, jog tai nėra saugi praktika“, atstovas sakė naujienų agentūrai „The Associated Press“.

Pasak jo, intymių susitikimų su nepažįstamais žmonėmis organizavimas naudojantis pokalbių svetainėmis, socialiniais tinklais ir kitokiais tinklalapiais „neabejotinai kelia asmenų saugumo problemų“.

Unigirl skelbime prisistatė kaip patraukli, sportiška ir sveika mergina. Tačiau savo nuotraukos ji nepateikė, o aukciono dalyviai tikriausiai niekaip negalėjo patikrinti jos skelbime pateikiamos informacijos tikrumo.

Unigirl nurodė, kad pinigai jai labai reikalingi, kad galėtų susimokėti už studijas universitete.

„Siūlau savo skaistybę pasiūliusiam didžiausią kainą, jeigu visais atžvilgiais bus laikomasi asmeninio saugumo, – pabrėžė ji. – Šis mano sprendimas priimtas visiškai suvokiant aplinkybes ir galimus padarinius.“

Internetas nuo jo atsiradimo vis plačiau naudojamas seksualinių paslaugų reklamai ir organizavimui, tačiau daugelis nuogąstauja dėl tokios veiklos saugumo.

Merginos savo skaistybę internete siūlo parduoti taip pat nebe pirmą kartą. Praėjusią savaitę britų dienraščiai pranešė, kad viena 16-metė Airijos gyventoja siūlėsi parduoti savo nekaltybę viename internetinių skelbimų portale, tačiau atsisakė susitikti su pirkėju apsimetusiu žurnalistu, kai šis nurodė esantis žiniasklaidos atstovas.

Viena 22 metė studentė iš San Diego (Kalifornija) nurodė, kad už jos skaistybę buvo pasiūlyta iki 3,7 mln. dolerių, kai nusprendė ją parduoti per vieną Nevadoje veikiantį viešnamį, pranešė televizija CNN.

Pernai JAV mieste Filadelfijoje vienai moteriai buvo pateikti kaltinimai dėl prostitucijos reklamos, kai ji internete išplatino skelbimą, kuriame žadėjo atsilyginti seksu už bilietus į beisbolo pasaulio serijos rungtynes.

Catherine Healy iš prostitučių sveikatos apsaugos ir teisių klausimais besirūpinančios organizacijos „New Zealand Prostitutes' Collective“ sakė, kad ta Naujosios Zelandijos paauglė, reklamuojanti savo paslaugas internete, dėl savo sprendimo įžengė į sekso industriją.

„(Pasiūlyta) pinigų suma iš tikrųjų milžiniška, todėl ji gali patirti didžiulį spaudimą atlikti įvairius veiksmus“, – sakė ji.

Tačiau C.Healy pridūrė, jog šiuo atveju galėjo nutikti taip, kad aukciono laimėtojas norėjo tik išgelbėti nepilnametę ir nereikalaus iš jos seksualinių paslaugų.

Pasak jos, Unigirl dar gali persigalvoti ir atsisakyti santykiauti su aukciono laimėtoju, o šis turi teisę reikalauti grąžinti pinigus.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min