Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neįgali moteris, turinti tik pusę kūno, vairuoja automobilį, važinėja riedlente ir gimdo vaikus

26-erių metų moteris neturi pusės kūno, bet gyvena pilnavertį gyvenimą
Iliustr. iš Facebook. / 26-erių metų moteris neturi pusės kūno, bet gyvena pilnavertį gyvenimą
Šaltinis: 15min
0
A A

Šia nepaprasta 40-ties metų moterimi iš Kolorado (JAV) galima didžiuotis. Ir daug ko pasimokyti: nepasiduoti, eiti pirmyn, mylėti gyvenimą, tikėti savimi.

Rose Siggins gimė su itin sunkia genetine liga. Jos kojos buvo labai deformuotos, nejautrios. Vos mergaitei sukoko dveji metai, mama nusprendė, kad kojų amputacija – geriausia išeitis.

Tuomet Rosemarie tapo mergaite-pusele. Prasidėjo naujas jos gyvenimo etapas.

„Manęs dažnai klausia, ar norėčiau būti normali. Net nežinau. Tai, kaip gyvenu dabar, ir yra man norma. Atsikėlus ryte bandyti įkišti kojas į kelnes – man tai visai nesuvokiama“, – sako moteris.

„Mokykla man buvo tikras košmaras. Mokytojai norėjo, kad visi mokiniai atitiktų vieną standartą. Todėl privalėjau vaikščioti su protezais, kad kuo mažiau išsiskirčiau iš kitų. Tai buvo baisu!“, – prisimena Rose.

9-oje klasėje merginos kantrybė trūko. Ji nusprendė būti pati savimi. iš pradžių riedlente atvažiavo į mokyklą. Užsikepurnėjo ant kėdės. Visi badė pirštais, bet ji nesuglumo, atlaikė pimąją dėmesio bangą.

Kai Rose sukako 16, tėtis jai nupirko automobilį! Tiesa, konstruktoriai pritaikė neįgaliai merginai rankinį valdymą.

Santuoka ir vaikai

Su savo būsimu vyru Dave'u Sigginsu Rosemarie susipažino darbe. Dave'as dirbo atsarginių automobilių dalių parduotuvėje. Rose – autoservise. Vyras pirmą kartą savo būsimą sutuoktinę pamatė atvažiuojančią riedlente ir susižavėjo (žiūr. filmuotą medžiagą). Juos, ko gero, suvienijo bendra meilė automobiliams. Nes tokio bendrumo su kitomis moterimis Dave'as sakė nejautęs.

Kartą, prabėgus dviems metams draugystės, Rose suvokė, kad yra nėščia. Nė viena moteris, serganti tokia genetine liga, iki šiol negimdė. Tad Rose turėjo rinktis: gimdyti arba mirti nuo komplikacijų. Lyg tyčia, medikai jai nieko gero nežadėjo. Laimei, galiausiai rado vieną gydytoją, sutikusį padėti. Surizikavo.

Laimei, sūnelis gimė sveikas! Po keleto metų Rose pagimdė dar ir dukrelę.

„Neįgalieji dažnai save nurašo. Galvoja, kad gyvenimas juos nuskriaudė. Aš tokio jausmo neturėjau. Galvojau, kad turiu keltis ir eiti į priekį. Nesėdėk, neverk, o veik! Juk visose situacijose galima rasti ir teigiamų pusių“, – pasakoja Rose – moteris, kuri, nepaisydama negalios, sugebėjo tapti laiminga.

Rose Siggins nuotraukos „Facebook“ tinkle

VIDEO: Роуз Сиггинс женщина половинка

VIDEO: Невероятная история!

VIDEO: rose siggins

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min