Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 24d. 23:57

Geraširdė darbuotoja buvo atleista praėjus pusmečiui po to, kai savo viršininkei padovanojo inkstą

Debbie Stevens savo viršininkei padovanojo inkstą, o po to buvo atleista.
Kadras iš „YouTube“ / Debbie Stevens savo viršininkei padovanojo inkstą, o po to buvo atleista.

Niujorke tarp dviejų moterų kilo neįprastas konfliktas – Debbie Stevens savo viršininkei Jackie Bruciai padovanojo inkstą, tačiau po pusmečio šioji užmiršo dėkingumą ir darbuotoją atleido. Dabar viršininkei gyvybę išgelbėjusi moteris siekia susigrąžinti savo inkstą, rašo „New York Post“.

47-erių Debbie Stevens savo inkstą „Atlantic Automotive Group“ dirbančiai 61-erių Jackie Bruciai padovanojo 2010-ųjų rudenį, o atleista buvo 2011-ųjų pavasarį.

Radijo laidoje kalbinta J.Brucia dėkojo savo buvusiai darbuotojai ir sakė visada būsianti jai dėkinga už tokią didžiulę dovaną. „Negaliu apie ją pasakyti nieko blogo. Amžinai būsiu jai dėkinga – ji dėl manęs padarė nuostabų dalyką. Linkiu jai visa ko geriausio“, – sakė J.Brucia.

Savo organą susigrąžinti siekiančiai D.Stevens tai bus gana sudėtinga – jau vien operacijų tam prireiktų bent keturių.

J.Brucia, anot buvusios jos darbuotojos, turėjo surezgusi klastingą planą. Kai paaiškėjo, kad D.Stevens inkstas jai netinka, skubos tvarka jis buvo apkeistas su inkstu, atkeliavusiu iš San Francisko. D.Stevens nuomone, jos darbdavė tyčia viską taip suplanavo, nes jai tinkamo organo būtų tekę palaukti ilgiau.

D.Stevens taip pat yra įsitikinusi, kad J.Brucia ją pasamdė tik todėl, kad turėtų planą B, jeigu nerastų sau tinkamo inksto.

Ieškinyje, kurį D.Stevens pateikė praėjusią savaitę, rašoma, kad J.Brucia ją pradėjo engti netrukus po operacijos. Maždaug po pusmečio gerą širdį pademonstravusi D.Stevens liko be darbo.

Abi moterys anksčiau jau yra dirbusios kartu kitoje bendrovėje. Kaip teigia D.Stevens, ji tada manė, kad jos yra draugės.

Darbą praradusi moteris atsidūrė neviltyje – netrukus baigsis jos sveikatos draudimas, o prasitęsti jį jau bus sunku dėl to, kad ji nebeturi vieno inksto. Kaip ji sako, savo inkstą darbdavei ji dovanojo, nes manė, kad tikrai liks dirbti toje pačioje darbovietėje iki pensijos.

J.Brucios ir įmonės advokatas kategoriškai neigė, kad jo klientė pasielgė neteisingai, ir sakė, kad D.Stevens kaltinimai yra nepagrįsti. „Mūsų įmonė su D.Stevens elgėsi tinkamai, garbingai ir sąžiningai. Tikimės mums palankaus sprendimo“, – sakė advokatas Robertas Milmanas.

Spaudos konferencija su D.Stevens:

VIDEO: Give my kidney back - New York Post

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min