Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 3d. 16:01

„Nematomo fronto“ kūrėjai: ar jie verkė eidami į mišką?

Juozas Lukša-Daumantas
Akcijos organizatorių nuotr. / Juozas Lukša-Daumantas

Iš pradžių masinė psichozė dėl sugriautų ateities gyvenimo planų socialiniame tinkle „Facebook“ pamačius savo pavardę šauktinių sąraše. Dabar fotosesija su verkiančiais šauktiniais-verktiniais. „Darosi nejauku, kai matai, kad mūsų tarpe tiek daug dėl privalomosios karinės tarnybos inkščiančių jaunuolių“, – teigia „Žalia juostelė – Ačiū miško broliams“ akcijos kūrėjai.

„Norisi jų visų paklausti: kaip jūs manote, ar Juozas Lukša-Daumantas, Adolfas Ramanauskas-Vanagas, Jonas Žemaitis-Vytautas ir dar tūkstančiai kitų partizanų verkė eidami į mišką?

Jei ne šie vyrai, nors kai kurie iš jų tuomet tebuvo paaugliai, dabar net ir „Facebook“ paverkti negalėtumėte. Šiandien niekas vaikinų net neprašo eiti į frontą ar į mišką ir guldyti galvą už Tėvynę. O jie jau verkia, kad yra griaunami jų gyvenimai, nes kelis mėnesius teks pabūti vyrais“, – rašo „Žalia juostelė – Ačiū miško broliams“ akcijos kūrėjai.

Gal pamatę šių didvyrių nuotraukas ar pažiūrėję filmą verktiniai supras, kad miško broliai buvo tokie pat paprasti, supergalių neturintys jaunuoliai. Tik pastarieji nė akimirkos nedvejoję ėjo ir gynė savo Tėvynę.

VIDEO: Filmo „Nematomas frontas" anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min