Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nenustygstantis šiaulietis Justas Ašmantas Indijoje nusiskuto galvą ir tapo nauju žmogumi

Justas Ašmantas
Justo Ašmanto asmenio archyvo nuot. / Justas Ašmantas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulietį Justą Ašmantą daug kas prisimena iš televizinių projektų „X faktorius“ ar „Chorų karai“. Taip pat nemažai jį žino dėl nenustygstančio charakterio: plaukai draikosi, visur jo pilna. Ar pažintų jį gerbėjai dabar?

Justas šiuo metu vieši Indijoje, Bangalore, o savo draugams jau parodė naują savo veidą – ramybė, indiški drabužiai ir plikai nuskusta galva. Gal tapo vienuoliu?

„Tai buvo labai graži ir tūkstantmečius skaičiuojanti ceremonija, kurios metu kone šimtas dvasinių ieškotojų iš viso pasaulio priėmė įtvirtinimo dvasiniame kelyje įžadus. Tačiau be jokių vienuoliškų įsipareigojimų“, – ramina Justas.

Plaukų nukirpimas simbolizuoja seno gyvenimo pabaigą ir naujo pradžią. Savo internetiniams bičiuliams jis taip ir parašė: „Naujas aš, tačiau tas pats.“

Ryškių metamorfozių iš Justo buvo galima tikėtis. Pastaraisiais metais jis vis labai domėjosi sveika gyvensena, joga, meditacija. Visų šių dalykų mokėsi organizacijoje „Gyvenimo menas“.

„Bus tų plaukų. Dar nesu sukriošęs senukas“, – atkerta J.Ašmantas.

„Nebuvo jokių „staiga“. Esu toks pat koks ir buvau, tik gal pamažu keičiasi pasaulėžiūra ir suvokimas, kas aš ir koks mano vaidmuo šiame dieviškame spektaklyje. Ką pajutau? Ogi tikrą tikro gyvenimo skonį ir vertę“, – pasakoja Justas.

Indiją šiaulietis vadina prieštaringa šalimi, kurioje dvasinės tradicijos išlaikė savo identitetą ir neiškreiptą vertę. Jo manymu, daugelis šalių tai prarado negrįžtamai.

Ar negaila nukirptų plaukų? „Bus tų plaukų. Dar nesu sukriošęs senukas“, – atkerta Justas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min