Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 4d. 21:20

Nepatiko gautos kalėdinės dovanos? Parduokite jas!

Dovana
Fotolia nuotr. / Dovana
Miego kepuraitė per Kalėdas įteikta tam, kuris jos niekada nesideda? Baltas šokoladas juodojo mėgėjams? O gal knyga apie britų karališkojo dvaro fenomeną anarchistui? Lenkai rado būdą, kaip atsikratyti nepatikusių dovanų – Varšuvoje, vienoje kavinėje, sekmadienį rengiama šių daiktų mugė, praneša gazeta.pl.

Varšuvoje esanti kavinė-klubas „Kicia Kocia“ mugę rengia sausio 5 dieną, sekmadienį. Kavinės šeimininkas Cezary Polakas taip pat neslepia gavęs nepatikusią dovaną – butelį pusiau saldaus vyno. „Geriu vyną retai, bet tik išlaikytą. Mielai atsikratysiu ir afrikietiškų žvakidžių, kurios prie nieko nedera, bei kelių knygų“, – skatindamas visus dalyvauti netradicinėje mugėje kalbėjo kavinės savininkas. 

Mugėje galima parduoti viską, ką kitu atveju sugraužtų pelės ar kas apaugtų voratinkliais ir dulkėtų už spintos. Organizatoriai sako, kad čia bus galima įsigyti ir tokius daiktus kaip pėdų masažuoklis, drabužių mažiems ir dideliems, muzikos ir kino įrašų. Taip pat marškinėlių, šlepečių ir pan. Visas dovanas kažkas teikė iš visos širdies, bet jos tiesiog tam žmogui nereikalingos.

Mugėje dovanas galima bus ir iškeisti į labiau patinkančius bei tinkančius daiktus. Paklaustas, ar dovanotojas neįsižeis, kad kažkas jo dovaną parduos, C.Polakas nusijuokė – esą tikimasi, kad dovanotojai apie tai paprasčiausiai nesužinos. Be to, juk geriau tą daiktą kažkam perparduoti ar atiduoti, negu paprasčiausiai išmesti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min