Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norėdamas atkeršyti draugei amerikietis išsituštino ne tame automobilyje

Nevykėlis keršytojas Austinas Horriesas Purifoy
JAV policijos nuotr. / Nevykėlis keršytojas Austinas Horriesas Purifoy
Šaltinis: 15min
0
A A

500 dolerių baudos ir lygtinio laisvės atėmimo sulaukė 19-metis amerikietis už tai, kad „didelio reikalo“ atlikti įlindo ne į tą automobilį.

Tupėdamas ant galinės „Honda Civic“ sėdynės Austinas Horriesas Purifoy iki paskutinio momento manė, kad teršia savo draugės, kuriai seniai norėjo atkeršyti, automobilį. Tačiau šios keršto akcijos metu jį užklupo tikrasis hondos savininkas.

„Čia jūsų automobilis? – užkluptas nusikaltimo vietoje ir traukdamasis kelnes aukštyn nustebęs perklausė išsigandęs keršytojas. – Aš maniau, kad ji mano draugės.“

Jaunuolis šoko iš mašinos ir pasileido bėgti, o šeimininkas iškvietė policiją. Netrukus remiantis batų pėdsakais nevykėlis buvo aptiktas besislepiantis netoli esančiame kanale, rašo „Las Cruses Sun-News“.

Vėliau sulaikytasis policijos įstaigoje paaiškino, kad norėjo atkeršyti savo draugei už tai, kad ši uždraudė jam rūkyti savo automobilyje, tačiau supainiojo mašinas. Dabar „keršytojas“ teismo sprendimu turės sumokėti baudą ir kompensuoti automobilio šeimininkui išdaužto stiklo keitimo išlaidas.

Deja, kaip rašoma, automobilių plovykla atsisakė valyti apdergtą hondos saloną, tad jos šeimininkui  teko pačiam naikinti „keršto“ pėdsakus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min