Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norėjo į svečius pas karalienę

Rezidencija Škotijoje
„Scanpix“ nuotr. / Rezidencija Škotijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Karališkosios apsaugos darbuotojai pradėjo tyrimą, kad išsiaiškintų, iš kur pakelėje, netoli karališkosios britų monarchės rezidencijos Škotijoje, atsidaro rūmų planai, praneša „Sky News“.

Oficiali karališkoji britų monarchų rezidencija Škotijoje – Holirudhauso rūmai yra viena svarbiausių karališkųjų rezidencijų. Pasak pareigūnų, prieš keletą dienų pakelėje buvo surasti planai, kuriuose išdėstyti visi aplinkiniai rezidencijos pastatai.

Bekingemo rūmų atstovės teigimu, saugumo darbuotojai ėmėsi rimto tyrimo norėdami išsiaiškinti, kaip planai atsidūrė ten, kur buvo rasti, ir kas juos ten pametė ar paliko.

Tačiau anot karališkos aplinkos šaltinių, dauguma pastatų, kurių detalūs planai pavaizduoti rastuose popieriuose, yra aplink rūmus išsidėsčiusios kavinės ir kiti visuomenei atviri rezidencijos pastatai, o ne tie, kuriuose apsistoja karališkoji šeima.

Architekto kurti planai buvo rasti krūmuose netoli kelio vedančio į Edinburgą. Planus ir kartu buvusį laišką surado senolė, išvedusi savo terjerą pasivaikščioti. Pasak moters, popierius pamatė jos kalytė Polly ir atnešė juos iš krūmo. „Aš paėmiau popierius pažiūrėti, kas ten, tuomet ir pamačiau laišką. Buvau šokiruota, pamačiusi, kad Holirudhauso planai“, – pasakojo ji.

Pasak vietos laikraščio, kuriam popierius perdavė moteris, planuose buvo išdėstyti ir visi kabeliai, elektros tinklai bei transformatorinė. Juose buvo nurodyti sodų plotai, katilinės vieta, dujų skydinės, sandėlio, virtuvių, tualetų ir skalbyklų vietos. Taip pat planuose buvo pažymėti trys visuomenei atviri įėjimai, arklidės ir terasos. Laikraštis perdavė radinį rūmų apsaugai.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Škotija
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min