Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nori pakeisti pasaulį – junkis prie „ChangeMakers‘ON“

Nori pakeisti pasaulį – junkis prie „ChangeMakers‘ON“
Organizatorių nuotr. / Nori pakeisti pasaulį – junkis prie „ChangeMakers‘ON“
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
A A

Ar esate kada nors sau išsikėlę klausimą: „Kaip aš galėčiau pakeisti pasaulį?“. Jeigu atsakymas TAIP, siūlome skaityti toliau. Jei NE – negi praleisite progą sužinoti atsakymą į šį klausimą? Skaitykite toliau!

Formulė yra gan paprasta: TU + „ChangeMakers‘ON“ = Šiek tiek geresnis pasaulis. Šioje formulėje tėra vienintelis nežinomasis – „ChangeMakers‘ON.

Tai vasario 24-26 dienomis Kaune vyksiantis pats pirmasis Lietuvoje tarptautinis socialinio verslo ir inovacijų startuolių savaitgalis. „ChangeMakers‘ON“ misija – „suremti pečius“ ir padėti atrinktoms komandoms sukurti tvarius socialinio verslo modelius. ChangeMakers‘ON organizatorių teigimu: „Atsinešk savo idėją – Mėgaukis darbu su patyrusiais mentoriais ir ekspertais – Išsinešk socialinio verslo tvarų verslo modelį – Sukurk asaulį, kuriame gyventi gera“.

„Jei nori pokyčių, pradėk nuo savęs ir įkvėpk kitus“ – teigia renginio iniciatorė, VšĮ „Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas“ direktorė Simona Šimulytė.

„Labai geras jausmas, jog šią socialinės iniciatyvos idėją palaiko organizacijos ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Šio renginio organizavimas mūsų komandai tik dar kartą patvirtino, jog stipriai tikint idėja ir norint kažką sukurti, nereikia laukti kol ateis „geras dėdė“ arba „koks nors fondas“ skirs finansavimą. Tai tik dar kartą įrodo, kad jei iš tiesų nori, sprendimą rasi,“– sako S.Šimulytė.

Organizuodami renginį sau iškėlėme iššūkį – suvaldyti riziką, kuri dažnai iškyla tokio tipo renginiuose dėl nepilnos komandų sudėties, žinių ir kompetencijų trūkumo. Todėl kartu su KTU stengsimės užtikrinti trūkstamas komandos grandis prijungdami prie komandų trūkstamas kompetencijas turinčius specialistus. Taip pat, dėka savo laiką dovanojančių ekspertų, mentorius turėsime visą laiką, ne tik tam tikromis konsultacijų valandomis. Norime dalyviams sudaryti sąlygas gauti pagalbą tuo metu kai jos reikia, neverčiant jų laukti tam tikros valandos.

„ChangeMakers‘ON“ išskirtinai skiria dėmesį socialinėms inovacijoms, bei socialiniam verslui, kuris gerina visų mūsų gyvenimo sąlygas. Šiuo renginiu norime atkreipti visų inovatorių dėmesį (fizikų, inžinierių, chemikų, IT ir t.t.t). Idėjų jie turi daug ir nuostabių. Prototipų prigamina ne vieną ir ne du. Tačiau problema – komercializavimas. „ChangeMakers‘ON“ ekspertai šią spragą pasiruošę užpildyti ir padėti sukurti tvarius socialinius verslus.

Labai norisi parodyti pavyzdžiu, jog socialinis verslas irgi yra verslas. Nereikia laukti kol kas nors duos pinigų ar parems. Tiesiog kurk verslą, kuris kuria naudą visuomenei ir sprendžia visuomenines problemas.

Visas renginys organizuojamas prisidedant prie visų 16-os Jungtinių Tautų organizacijos Darnaus vystymosi tikslų 2030 įgyvendinimo (Sustainable Development goals 2030).

Net ir dalyvių maitinimo meniu Kauno Kolegijos viešojo maitinimo katedros aktyvus jaunimas sudarė skirdamas ypatingą dėmesį principui „sveika-maistinga-skanu-labai gražu“.„ChangeMakers‘ON“ atidarymo renginio vakarą vyks ir podiumo diskusija tema: „What is the main difference between social entrepreneurship, social innovations, social responsibility and social enterprise? Why are they important?“. Į šią renginio dalį yra kviečiami visi norintys sužinoti daugiau apie socialines inovacijas, socialinį verslą ir jo galimybes. Registracija norintiems dalyvauti podiumo diskusijoje – ČIA.

„ChangeMakers‘ON“ yra praktinis būdas, kuriuo sukurtos socialinės inovacijos bus įgalinamos tapti komerciškai sėkmingais socialiniais verslais. Renginio dalyviai išvystys savo socialinio verslo idėjas, išgirs verslo profesionalų nuomonę ir tikrai bus apdovanoti.

Net tris prizus įsteigė „Bridge for Billions“, kuris yra internetinis inkubatorius startuoliams, įkurtas 2013 metais Carnegie Mellon universitete. „Bridge for Billions“ platforma suteikia pagalbą startuoliams iš viso pasaulio: startuoliams randami mentoriai, vyksta konsultacijos, suteikiami įrankiai verslo kūrimui. Jų įsteigtas prizas – 3 komandoms suteiks 3 mėnesių trukmės startuolių programą, tokiu būdu užtikrindami, kad „ChangeMakers‘ON“ metu išvystytos idėjos turės galimybę tapti realybe.

Susidomėjai? Registruokis ČIA.

Išsami informacija apie renginį – ČIA.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min