Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 1d. 17:43

Orientacinis žaidimas „Vilniaus detektyvai“ padės iš naujo atrasti sostinę

Orientacinio žaidimo „Vilniaus detektyvai“
„Vilniaus detektyvai“ nuotr. / Orientacinio žaidimo „Vilniaus detektyvai“

Ar žinote, kur Vilniuje yra skulptūra su realaus dydžio šachmatų lenta? O kokios bareljefų plokštės padėtos prie A.Mickevičiaus paminklo? O gal girdėjote, kur ir kodėl lipa žmogus, kurio skulptūra yra prie Šv. Jonų bažnyčios? Atsakymų į tokius ir panašius klausimus, pateiktus pasakojimo, eilėraščio ar galvosūkio forma, ieško naujo sumanaus orientacinio žaidimo „Vilniaus detektyvai“ dalyviai.

„Žaidėjai keliauja po miestą ir sprendžia pateiktas užduotis, susijusias su miesto architektūra, gyvenimu, kultūra bei ženklais įvairiais laikotarpiais: nuo viduramžių iki dabarties“, – pasakoja idėjos autorius, rašytojas, intelektualių žaidimų mėgėjas Justinas Žilinskas. Žaidimą jis organizuoja kartu su leidykla „Aukso žuvys“.

Pasak J.Žilinsko, žaidimas vyksta pusiau virtualiai – žaidimo metu užduočių atsakymai nufotografuojami ir siunčiami elektroniniu paštu į „žaidimo štabą“, iš ten žaidėjai sužino, ar surado tai, ką reikia. Laimi komanda, suradusi daugiausiai užduotyse paminėtų objektų per nustatytą laiką.

„Nors žaidimų kol kas buvo tik du, bet nuotykių žaidėjai jau patyrė. Pirmojo žaidimo dalyvius taip negailestingai prausė lietus, kad trasą baigė tik 4 iš 13 startavusių komandų. Antro žaidimo metu dėl vienos užduoties Užupyje buvo nufotografuota viskas, kas panašu į skulptūras. Net neįsivaizdavau, kad jų ten tiek daug, o surasti juk tereikėjo vieną! Tad su Vilniumi iš naujo susipažįsta ne tik dalyviai – aš irgi vis atrandu kažką naujo. Dar labai smagu, kad žaisti ateina net šeimomis – ir kai kurie vaikai kantriausiai eina trasą, nors jos – netrumpos, apie 6 km“, – pasakoja J.Žilinskas. Žaidimo organizatoriai viliasi, kad ateityje pavyks pasiūlyti įvairių žaidimo trasų, pavyzdžiui, skirtų moksleiviams ar siejamų tam tikros temos.

Artimiausias žaidimas – jau rugpjūčio 6 d. Komandos susigrums dėl restorano-alaus daryklos „Būsi trečias“ įsteigto prizo, nors laimės, žinoma, draugystė ir pažinimas.  

Daugiau informacijos apie žaidimą galite rasti socialiniame tinkle „Facebook“.

Temos: 1 Vilnius
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min