Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 11d. 17:00

Pagal moterų grožį Lietuva – antra pasaulyje, pirmoje vietoje – Norvegija

Mergina.
Shutterstock nuotr. / Mergina.

GirlsOnAMap.com atliko apklausą, kurios metu buvo sudarytas šalių su išvaizdžiausiomis dailiosios lyties atstovėmis dešimtukas. Daugybę narių pritraukusiame tinklalapyje GirlOnAMap, kur nariai kelia „karščiausių“ šalies merginų nuotraukas, buvo suskaičiuota per 265 000 įvertinimų iš viso pasaulio.

GirlsOnAMap, viengungių kelionių puslapis, paskelbė pirmąjį žemėlapį, veikiamą reitingų pagal patraukliausias pasaulio tautybes.  Jau daugiau kaip 60 000 žmonių iš daugiau nei 90 šalių paskelbė įvertinimus pagal moterų, įkeltų GirlsOnAMap narių, nuotraukas. Tarp jų nėra modelių ar įžymybių.  Visų tam tikros valstybės moterų įvertinimas sudedamas į galutinį rezultatą bei skelbiamas žemėlapio grafike.

GirlsOnAMap keliamos tik merginų, sutinkamų kasdieniame gyvenime ar tiesiog gatvėje, nuotraukos. 

„Jei kas nors jūsų paklaustų, kur patraukliausios merginos, jūsų įsivaizdavimas beveik užtikrintai būtų iškreiptas, nes niekas nėra buvęs visose pasaulio šalyse, – sako Kevinas Leu, OnAMap steigėjas ir generalinis direktorius. – Tai yra pirma tokia didelė duomenų valdoma diagrama, parodanti atvirus žmonių iš viso pasaulio įvertinimų rezultatus.“

Žemėlapyje rodomi daugiau nei 60 šalių duomenys.

Norvegija, pirmaujanti įvertinimuose, antrą vietą užimančią Lietuvą pralenkė daugiau nei 2 proc. Pirmaujanti Azijos šalis Indija – penktoje vietoje. Pirmoji Pietų Amerikos šalis Argentina užėmė dvyliktą vietą, penkiomis vietomis aukščiau už Braziliją. JAV – dvidešimt ketvirtojoje pozicijoje.

Kiekvienas vartotojas gali nueiti į puslapį ir pagal savo skonį įvertinti viso pasaulio moterų grožį. TOP sąrašas bus kiekvieno vartotojo profilyje.

„Patraukliausių tautybių dešimtukai ir panašūs sąrašai jau ne kartą buvo sudarinėjami ir anksčiau, bet jų duomenys nėra patikimi, nes sudaromi remiantis vieno ar grupės žmonių nuomone. – aiškina Leu. – Taip pat realybę iškreipia ir garsenybių įtraukimas į sąrašus. GirlsOnAMap keliamos tik merginų, sutinkamų kasdieniame gyvenime ar tiesiog gatvėje, nuotraukos. “

Tarp jų nėra modelių ar įžymybių.

Patraukliausių šalių pagal moterų grožį dešimtukas:

  1. Norvegija
  2. Lietuva
  3. Lenkija
  4. Šveicarija
  5. Indija
  6. Švedija
  7. Islandija
  8. Irakas
  9. Vengrija
  10. Belgija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:11
02:11
01:08
Parašykite atsiliepimą apie 15min