2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Palangos vasaros parke – mokslo metų pradžios šventė

Nepaisant to, kad ruduo prasidėjo užklupus dideliems karščiams, Palangos gyventojus ir miesto svečius iš paplūdimio viliojo Palangos vasaros parke vykę renginiai.
Mokslo metų pradžios šventė Palangos vasaros parke
Mokslo metų pradžios šventė Palangos vasaros parke / Organizatorių nuotr.

Nuo karšto oro atsigaivinti padėjo kiekvienam klientui įteikti „Nykštuko“ ledai, o gerą laiką garantavo „BC Palangos Kuršiai“, „Topo centras“, „15min“ ir kiti partneriai. Masažo namai „Ritualai“ visiems svečiams dovanojo rankų masažą.

„BC Palangos Kuršiai“ dėjimų konkursas

Renginys prasidėjo nuo „BC Palangos kuršiai“ surengto dėjimų į krepšį konkurso. Iš pradžių klubo žaidėjai parodė, kaip reikia mėtyti į krepšį, o po to sekė eilė dalyviams: pralenkti klubo žaidėjus kuo įmantresniais dėjimais. Vaikų dėjimus vertino klubo treneris Mindaugas Janiška ir krepšininkai Rimantas Daunys, Robertas Keliačius. Gražiausio dėjimo autorius buvo apdovanotas „BC Palangos Kuršiai“ atributika.

„Topo centro“ „Xiaomi“ paspirtukų lenktynės

Lenktynės buvo skirtos tiek suaugusiems, tiek vaikams. Lenktynių dalyviai varžėsi kas greičiau įveiks trasą ir paliks kuo daugiau kliūčių savo vietoje Trasa buvo paruošta taip, kad ją galėtų įveikti ir pirmą kartą važiuojantis paspirtuku žmogus. Nugalėtojas buvo apdovanotas „Xiaomi mi band3“ išmaniąja apyranke.

Šeimų varžybos

Palangos vasaros parko šeimos varžybų nugalėtojus apdovanojo naujienų portalas 15min ir „Palangos vasaros parkas“. Įvairias užduotis įveikę dalyviai nestokojo geros nuotaikos ir teigiamų emocijų.

„Just dance 2019“ kovos

Atmosfera restorane „Van Wurst“ kaito ne tik dėl karštų orų, bet ir nuo azartiškų žaidimo „Just dance 2019“ dvikovų. Kiekvienas nugalėjęs Krepšinio šokėją Samantą šokių dvikovoje buvo vaišinamas šaltu limonadu iš „Van Wurst“.

Šis renginys vainikavo vasaros pabaigą ir rudens pradžią, tačiau „Palangos vasaros parke“ vasara dar nesibaigia – jis pilnai veiks rugsėjį, tad pasisemti gerų emocijų bus galima dar visą mėnesį, o jei orai leis ir ilgiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min