Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Parduotas mažiausias pasaulio teatras

Mažiausias pasaulio teatras
Mažiausias pasaulio teatras
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Didžiojoje Britanijoje aukciono metu parduotas vienas mažiausių viso pasaulio teatrų. Už jį gauta šiek tiek daugiau nei 495 tūkst. Lt (30 tūkst. svarų sterlingų).

The Tom Thumb Teatras, įsikūręs Kente, turi tik 60 raudonu velvetu aptrauktų vietų ir nedidukę sceną. Tačiau per dvidešimt egzistavimo metų šiame teatre buvo suvaidinta daugybė pjesių ir kitokių pasirodymų.

Teatrą aukciono metu įsigijo televizijos aktorė Frankie Jordan, kuri teigė kartu su šeima ir draugais tęsianti teatro veiklą. „Čia ir toliau vyks teatro veikla. Rengsime ir kitokius renginius, pavyzdžiui, muzikos susitikimus, paskaitas ar kažką panašaus“,–- sakė naujoji teatro šeimininkė.

„Šiuo metu televizijoje darbo nėra daug, todėl aš noriu išbandyti kažką kito. Taigi priesš dvi savaites išgirdusi, kad parduodamas teatras, net nesudvejojau“, – sakė F.Jordan. „Tai nuostabus pastatas ir būtų be galo gaila ir gėda jį prarasti, todėl esame labai laimingi, kad jį nusipirkome“, – kalbėjo aktorė.

Anot Kevino Gilberto, surengusio aukcioną, per pastaruosius metus teatras buvo smarkiai įkritęs į skolų liūną. „Tai mielas ma-as teatras. Nors jis atrodo šiek tiek atgyvenęs, vis tiek yra labai žavingas“, – sakė K.Gilbertas.

1896 m. šis pastatas buvo pastatytas karietai laikyti. Kiek vėliau jis perkurtas į dvivietį garažą, kol galiausiai 1980-aisias performuotas į teatrą.

Tikrasis teatro savininkas Lesley Parr-Byrne mirė 2006-aisiais ir paliko pastatą savo dukteriai Sarah. Per aukcioną ji sakė, kad be tėvo ji negalinti išlaikyti teatro, todėl nusprendė jį parduoti.

Kente įsikūręs teatras laikomas vienu mažiausiu pasaulyje teatrų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min