Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasaulio rekordas: 16 tarakonų burnoje

S.Murphy į burną susikišo 16 tarakonų.
Kadras iš „Youtube“ / S.Murphy į burną susikišo 16 tarakonų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienos gyvūnų parduotuvės JAV Mičigano valstijoje Lansingo mieste darbuotojas Seanas Murphy pagerino pasaulio rekordą, į burną susikišęs 16 Madagaskaro šnypščiančių tarakonų ir išlaikęs juos 10 sekundžių.

Šis rekordas buvo pasiektas penktadienį, pranešė Lansingstatejournal.com. Tam, kad jis būtų įrašytas į Guinnesso rekordų knygą, rekordas dar turės būti patvirtintas. S.Murphy tikisi sulaukti atsakymo per ateinančią savaitę.

Dabartinis pasaulio rekordas yra 11 tarakonų. „Mano pirma mintis buvo, kad aš galiu pagerinti šį rekordą. Vienuolika neatrodė itin daug“, – sakė S.Murphy.

Įsikišęs 12 tarakonų į burną vyras stabtelėjo ir palaukė 10 sekundžių, kad rekordo pagerinimas būtų užfiksuotas. Vėliau jis į burną įgrūdo dar 4 tarakonus ir žiūrovai dar kartą suskaičiavo iki dešimties.

„Iki šiol nebuvo pavykę pirmu bandymu susikišti tiek tarakonų į burną, dėl to ir pats nustebau, – sakė S.Murphy. – Pažiūrėsiu, ar kas nors pagerins šį rekordą per ateinančius metus, o jei ne, galbūt kitąmet per Heloviną pabandysiu susikišti dvidešimt.“

Siūlome pažiūrėti, kaip S.Murphy susigrūda 16 tarakonų į burną:

 

VIDEO: Man Breaks Cockroach World Record! 2009! As seen on TruTV
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min