Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasibaisėtina mirties bausmės egzekucija Ohajo kalėjime: nuteistasis kankinosi 25 minutes

N-18
Nuteistas myriop Dennisas McGuire'as
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Nuteistas myriop Dennisas McGuire'as
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasaulio naujienų agentūros praneša apie „pasibaisėtiną ir pažeidžiančią nuteistųjų teises“ mirties bausmės egzekuciją viename Ohajo kalėjimų. Tokios lemties sulaukė Dennisas McGuire'as (53), mirties bausme nuteistas už nėščios moters išprievartavimą ir žmogžudystę 1989 m.

Kalėjimo vadovybė, vykdydama vyriškiui mirties bausmę, išbandė naują mirtinų vaistų mišinį. Taip budeliai pasielgė todėl, kad iki tol naudoto mirtino mišinio atsargos baigėsi dar 2013 m., o gamintoja – Danijos farmacijos kompanija – uždraudė naudoti savo gaminį mirties bausmėms.

VIDEO: Pasakojimas apie egzekuciją

Išbandytas naujas preparatas nuteistajam sukėlė dusulį. Jis taip kankinosi 10 minučių. Priešmirtinė agonija tęsėsi 25 minutes.

Pagal mirties bausmės reglamentą ir valstijos įstatymus nuteistieji neturi kankintis, mirtis turi ištikti akimirksniu.

Pasipiktinę Denniso McGuire'o artimieji kreipsis į teismą ir skųs kalėjimo administracijos veiksmus. Jų ir nuteistojo advokato teigimu, konstitucinė teisė saugo piliečius nuo žiaurių, kankinančių bausmių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min