TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbti projekto „Išlaisvink savo vaizduotę“ Lietuvos finalininkai

Projektas „Išlaisvink savo vaizduotę“
Projekto „Išlaisvink savo vaizduotę“ organizatorių nuotr. / Projektas „Išlaisvink savo vaizduotę“
Šaltinis: 15min
0
A A

2010 metais startavęs konkursas „Išlaisvink savo vaizduotę“ turi Lietuvos finalininkus. Iš 17 konkurse dalyvavusiųjų, kompetentinga menininkų ir Bombay Sapphire atstovų komisija, atrinko 5 įdomiausias bei labiausiai konkurso taisykles atitikusias idėjas.

Finalininkų sukurtos mintys galėjo būti tiek muzikiniai kūriniai, tiek scenarijai, tiek kadruotės ar kitos menininkams patogios formos – svarbiausia, kad pademonstruota vaizduotė, įkvėptų ir kitus. Kiekvienos minties nugalėtojos pavadinimas skamba kūrybingai, unikaliai ir suteikia peno kiekvieno vaizduotei: „Evoliucija kaip vaizduotė“; „Imagination. The CATcher“; „Safyro spalvos Marsas“; „Žadimas safyrų stiliumi“; „Įsivaizduok“. Viena iš šių idėjų turės galimybė būti perkelta į realybę 3D projekcijų pagalba. 

Anot komisijos nario Pet Punk kūrybinio dueto atstovo Andriaus Kirvelos, „Šiame konkurse dalyviai pasižymėjo itin originaliomis ir kūrybingomis idėjomis. Juk laki vaizduotė yra kūrybiškos galios varomoji jėga, kuri skatina pasaulio pažinimą ir naujos, tobulesnės patirties kūrimą. Mes matome, jog Lietuvoje yra daug talentingų žmonių, kurių išmonė ir vaizduotė tikrai užkariaus pasaulį. Šis konkursas puiki galimybė jauniems Lietuvos talentams sulaukti pripažinimo tarptautinėje erdvėje.“ Pet Punk narys teigia, jog „yra sunku iš 17 idėjų atrinkti tik 5, nes kiekviena mintis savotiškai unikali, spalvinga, 6iek tiek keistoka, turinti daug potencialo. Atrinkome tas, kurios geriausiai tenkino konkurso taisykles.“

Nuo vasario 14 dienos penki finalininkai dalyvauja savo šalies atrankoje Facebook socialiniame tinkle.

Finalininkai kviečia visus Lietuvos gyventojus balsuoti už labiausiai patikusią idėją. Šalies laimėtojas bus paskelbtas 2011 m. vasario 28 d. Vėliau kiekvienos šalies laureatas dalyvaus pasauliniame konkurse, kur žmonės iš viso pasaulio balsuos už jiems labiausiai patikusią vaizduotės išraišką. Pasaulinio konkurso nugalėtojas drauge su kūrybingais dizaineriais kurs kitą „3D vaizduotės projekciją“, kurią pasaulis išvys 2011 m. gegužės mėnesį. Konkurso nugalėtojui bus įteiktas 5000 svarų sterlingų prizas ir kvietimas garbės svečio teisėmis dalyvauti didžiajame „vaizduotės projekcijos“ pristatyme.

Projektą remia geriausiai vertinamas ir greičiausiai augantis aukščiausios klasės džinas Bombay Sapphire®.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min