Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 14d. 14:45

Paskutinė diena užsiregistruoti į „Nykštietišką triatloną“ – gegužės 15

 „Nykštietiško triatlono“ akimirka
Organizatorių nuotr. / „Nykštietiško triatlono“ akimirka

Jau kitą savaitgalį Anykščių apylinkėse į unikalaus formato renginį „Nykštietiškas triatlonas“ rinksis iššūkių ir nuotykių nebijantys dalyviai. Orientuodamiesi pagal specialų užduočių žemėlapį, jie leisis į nuotykių kupinas ir ištvermės reikalaujančias lenktynes po vaizdingą Anykščių kraštą, kilometrus įveikdami bėgte, dviračiu, plaukiant baidare, o šiemet – net važiuojant traukiniu.

Penktą kartą organizuojamame renginyje galima puikiai suderinti aktyvų laisvalaikį, orientavimosi ir kūrybiškumo įgūdžius bei poilsį gamtoje.

„Nykštietiškas triatlonas“ – puikus teigiamų emocijų užtaisas kasmet ir tai patvirtina organizatorių parengta vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuoti praėjusių metų dalyviai – laimingi ir susitelkę, o dienos pabaigoje, nors ir pavargę, bet besišypsantys.

VIDEO: N.T. Adventure Race 2015

Po dienos, skirtos sportui, iššūkiams ir nuotykiams, renginio dalyvių laukia ir pramoginė vakaro dalis.

„Nykštietiško triatlono“ lankytojus linksmins judraus roko grupė „Future funk“. 2014 m. susikūręs kolektyvas (Ridas Fominas – bosinė gitara, Andrius Uogelė – gitara, Tomas Janukėnas – saksofonas, Dovilė Pinkevičiūtė – būgnai, Viktorija Simonaitytė – vokalas) pasižymi savo išskirtiniu skambesiu, apjungiant roką su jazz, funk, metalo stilių muzikos elementais.

operatorius.lt nuotr./„Nykštietiško triatlono“ akimirkos
operatorius.lt nuotr./„Nykštietiško triatlono“ akimirkos

„Future funk“ – viena iš nedaugelio roko grupių, savo sudėtyje naudojanti saksofoną. Renginyje dalyviai taip pat galės pasiklausyti grupių „Pulse“ ir „le Colorful Blur“ muzikos.

Sekmadienį, gegužės 24 d. renginio organizatoriai siūlo išskirtinę galimybę susipažinti su Anykščių krašto turistiniais ištekliais, kadangi tądien visi Anykščių krašto muziejai ir pramogos bus išskirtinai atviri nuotykių lenktynių dalyviams – nemokami arba su itin ženkliomis nuolaidomis.

„Nykštietiško triatlono“ dalyviams siūlomi keturi skirtingi maršrutai: ilgiausia ir ištvermingiausiems skirta „Elito“ trasa, trumpesnė bei mažiau užduočių atlikti reikalaujanti „Armijai ir civiliams“ trasa, taip pat „Dviračių rogainingo“ ir „Baidarių regatos“ trasos. Nuotykių lenktynėse varžomasi komandiniu principu (po du), o dalyviai turi išskirtinę galimybę save išbandyti net keliose multisporto varžybų rungtyse, pademonstruoti kūrybiškumo įgūdžius, daug pamatyti, ir, žinoma, patikrinti savo ištvermę.

Į visas „Nykštietiško triatlono“ trasas reikalinga išankstinė registracija.

Užsiregistruoti į novatoriška koncepcija išsiskiariantį renginį galima iki gegužės 15 d. Daugiau informacijos – čia

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min