Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 24d. 12:07

Per Kauno Hanzos dienas stalo futbolininkai mušė gerumo įvarčius

Labdaringas stalo futbolo turnyras
Ievos Viesulienės nuotr. / Labdaringas stalo futbolo turnyras

Kaune per Hanzos dienas „Rotaract“ klubas kartu su „Foosin“ komanda šeštadienį surengė labdaringą stalo futbolo turnyrą „Gerumo įvartis 2015“.

Organizatoriai džiaugėsi, kad Kauno žmonės yra itin linkę padėti vaikams su negalia. Kai išnyksta kainos ir lieka tik grynas žmogaus nuoširdumas, tuomet gali išvysti kai ką išties vertingo – žmogaus širdį.

Buvo išdalyti įvairūs prizai bei įteiktas stalo futbolo stalas vienam laimingajam. Kai kurie žmonės skyrė paramą net neužpildę konkurso anketos. 

Kas gi yra „Gerumo įvartis“? Tai – labdaringas stalo futbolo čempionatas po atviru dangumi, kasmet sujungiantis žmones vieną pavasario popietę praleisti kartu. Jo metu žaidžiamas stalo futbolas ir tuo pat metu ištiesiama pagalbos ranka tiems, kam jos labiausiai reikia. Jo metu buvo renkamos lėšos Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos, vienos klasės auklėtiniams. Šie vaikai turi intelekto negalią, todėl iš paaukotų pinigų bus nupirktos būtiniausios priemonės, skirtos ugdymui ir tobulėjimui. Tai mažiesiems padės lengviau integruotis į visuomenę.

Prie renginio prisidėti kvietė daugiau nei dvidešimt žinomų Lietuvos asmenybių, tokių kaip Merūnas Vitulskis, Ilija Laurs, Agnė Jagelavičiūtė ir kiti. Kiekvienas jų nusifilmavę trumpuose filmukuose kvietė mušti Gerumo įvartį kartu.

Jų laikas skirtas padėti šiai akcijai tapti žinomesnei nenuėjo veltui: užsiregistravusių žaisti skaičius greitai didėjo ir čempionate varžėsi daugiau nei 30 komandų.

Taip pat labdarą skyrė ne tik turnyro dalyviai, bet ir įmonės, norinčios padėti intelekto negalią turintiems vaikams. Organizatoriai džiaugiasi, kad iš viso savo parama prie šio renginio prisidėjo daugiau kaip 25 bendrovės.

Daugiau informacijos bei įspūdžių: www.gerumoivartis.lt,  www.facebook.com/gerumoivartis                                                                     

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min