Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per krizę verslininkas išrengė savo darbuotojus

Nuoga moteris
Photos.com / Nuoga moteris
Šaltinis: vakarai.us
0
A A

Verslui šiandien nelengva, bet kai kas randa būdų, kaip pritraukti klientų minias.

Donaldas Crabtree atvėrė „Grand View Topless“ kavinukę Vassalboro miestelyje Meine. Kavinė ypatinga tuo, kad klientai čia aptarnaujami pusnuogių darbuotojų – abiejų lyčių, rašo CNN interneto svetainė.

Vos puspenkto tūkstančio gyventojų turinčiame mieste „topless“ kavinukė tapo tikru traukos centru. Savininko Donaldo brolis Paulas verslą apibūdino kaip „besiklostantį fantastiškai“. „Kavos mėgėjai plūsta miniomis“, – tvirtino Paulas Crabtree.

Iš pradžių Donaldo Crabtree planas susidūrė su stipriu pasipriešinimu, tačiau teisė atidaryti kavinę galiausiai buvo suteikta. „Žinau, ko nori žmonės“, – tikino savininkas. „Žmonėms patinka nuogi kūnai ir kava, tačiau jei būčiau atidaręs paprastą kavinę, iš karto būčiau bankrutavęs“

Norą šioje ypatingoje kavinukėje dirbti pareiškė net 150 jaunuolių, kas puikiai atspindi sudėtingą darbo rinkos padėtį. Crabtree nusamdė 10 merginų ir 5 vaikinus. Kandidatams buvo taikomi draugiškumo ir lygaus elgesio su visais klientais kriterijai. „Nesamdėme top modelių. Pavyzdžiui, kolektyve turime ir visiškai sulysusių merginų, ir gana stambių“, – kalbėjo savininkas.

Didžioji naujai suburto kolektyvo dalis džiūgavo radę darbą po to, kai buvo atleisti iš pareigų kitur. Pavyzdžiui, Elvis Thompsonas prieš tai dirbo virėju restorane. „Jie nebegalėjo manęs išlaikyti“, – pasakojo Thompsonas. „Būna visokių klientų, tačiau aš tikrai laimingas turėdamas darbą. Dabar galiu susimokėti už nuomą“.

Viena iš padavėjų pasigyrė iš vieno kliento gavusi 100 dolerių arbatpinigių. Visi darbuotojai pažymėjo, kad klientai jiems tikrai dosnūs.

Nors kavinė veikia dar tik savaitę, Crabtree jau pastebėjo reguliarių klientų. Savininkas įžvelgė tendenciją, jog dažniausiai lankosi porelės ir pavienės merginos. „Ekonominė padėtis tikrai baisi“, – kalbėjo Crabtree. „Žmonės praranda būstus, darbus, santykius. Mano kavinėje žmonės atsigauna. Smagu žiūrėti į laimingus veidus“.

vakarai.us
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min