Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 27d. 20:19

Po jaudinančio benamio poelgio žmonės jam paaukojo jau daugiau nei 100 tūkst. dolerių

Benamis gavo 100 dolerių.
Stop kadras / Benamis gavo 100 dolerių.

Tūkstančius žmonių sugraudinęs benamis Thomas nebeskurs. Geraširdžio poelgio sujaudinti interneto vartotojai jam jau paaukojo daugiau nei 100 tūkst. dolerių.

Istorija prasidėjo režisieriui Joshui Paleriui Linui nusprendus patikrinti, kam benamis išleistų 100 dolerių. Priėjęs prie pirmo pasitaikiusio benamio vyro, Joshas padavė jam pinigus. Juos gavęs benamis akivaizdžiai džiaugėsi.

Thomas iš parduotuvės išėjo su sunkiais krepšiais ir pasuko pas kitus benamius.

Joshas paslapčia sekė Thomą ir jį filmavo, norėdamas sužinoti, kur bus išleisti pinigai. Kai vyras pasuko gėrimų parduotuvės link, vaizdas neatrodė daug žadantis.

Thomas iš parduotuvės išėjo su sunkiais krepšiais ir pasuko pas kitus benamius. Tačiau iš krepšių jis išsitraukė maisto ir juo pasidalino su kitais likimo nuskriaustaisiais.

Josho „Youtube“ patalpintas vaizdo įrašas sujaudino daugybę žmonių. Jie atsiliepė į režisieriaus kvietimą paaukoti benamiui. Tuo metu, kai „Business Insider“ buvo išspausdintas sraipsnis, Thomui per keturias dienas buvo paaukoti 103 tūkst. dolerių. Panašu, kad tai – ne viskas, nes pinigai dar bus renkami 27 dienas.

Thomas režisieriui papasakojo, kaip atsidūrė gatvėje. Jam teko mesti darbą, kad galėtų rūpintis tėvu, kuris sirgo vėžiu. Po dviejų savaičių, kai mirė tėvas, Thomas neteko ir motinos. Namas, kuriame trijulė gyveno buvo parduotas, o jis atsidūrė gatvėje. „Daugybė žmonių tėra aplinkybių aukos“, – pridūrė jis.

VIDEO: Slapčia filmuojamas benamis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min